Nowy katalog IKEA 2020: pierwsze zdjęcia

Miłośnicy wystroju wnętrz i intuicyjnych rozwiązań od IKEA już mogą zacierać ręce. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z nowego katalogu IKEA na 2020 rok. Co w nim znajdziemy? Jak zwykle mnóstwo inspiracji, ciekawych rozwiązań do naszego mieszkania oraz praktycznych i stylowych akcesoriów.

Jak co roku, tak i tym razem nowy katalog IKEA na 2020 podsunie nam wiele pomysłów na wystrój naszego mieszkania, zwłaszcza sypialni. W związku z tym, że w nowym katalogu IKEA dużo miejsca poświęcono sypialni, o czym świadczy hasło przewodnie - "Save our sleep", znajdziemy inspiracje dla naszych sypialni, ciekawe dodatki, wygodne materace, czy inne dodatki, które sprawią, że sypialnia będzie najprzyjemniejszym miejscem w naszym domu.

Nowy katalog IKEA 2020: co znajdziemy?

IKEA, która już od lat wyznacza trendy w wystroju naszych mieszkań zdecydowanie odchodzi od sprawdzonych połączeń bieli i szarości i udowadnia, że przytulne mieszkanie to kolorowe mieszkanie. Dlatego nie brakuje dodatków w kolorze burgundu, zieleni, pstrokatych zasłon, kolorowych sof, dywanów i akcesoriów. IKEA wzorem ostatniego katalogu zachęca nas do naturalnych dodatków: wiklinowych i rattanowych żyrandoli, krzeseł, a nawet przenośnych stolików.

My już teraz zakochałyśmy się w bujanym fotelu, w którym wyciszenie znajdzie każdy z członków rodziny.

Nowy katalog IKEA 2020: jak zdobyć katalog?

Nowego katalogu IKEA 2020 nie ma jeszcze fizycznie na rynku i nie znamy daty premiery w Polsce. Jak zwykle w pierwszej kolejności trafi on na rynek amerykański. Wzorem lat ubiegłych możemy spodziewać się go pod koniec sierpnia, zaś dla niecierpliwych będzie dostępny online.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie pierwsze zdjęcia z nowego katalogu IKEA na 2020 rok.