CHATON WARSAW to miejsce, jakiego w Polsce jeszcze nie było. To połączenie klasycznego, neogotyckiego klimatu ze współczesną rozrywką i tańcem. Jakie atrakcje będą czekały tam na gości? 

Historia i nowoczesność

Historyczna kamienica przy Foksal 19 w Warszawie już w XIX wieku była miejscem spotkań warszawskiej elity. Wieczory towarzyskie spędzali tu Prus, Sienkiewicz czy Żeromski. Blask i szyk właśnie tu powrócił: w wyjątkowych wnętrzach klubu CHATON WARSAW będą regularnie odbywały się imprezy, spotkania i wydarzenia kulturalne, a każda ze stref 3-piętrowej przestrzeni ma inny, niepowtarzalny klimat.

Na dole – restauracja EMERLD zaprasza do spróbowania smaków z najdalszych zakątków świata, wyczarowanych z lokalnych, sezonowych produktów. Za menu odpowiadają Angel Abadia – twórca restauracji hiszpańskich, włoskich czy peruwiańskich oraz Adam Drężek – jeden z najzdolniejszych szefów kuchni w Polsce. Można tu spędzić wieczór przy wykwintnej kolacji albo nieco leniwe, niedzielne popołudnie na naszym brunchu.

Na pierwsze piętro zapraszamy wszystkich, którzy szukają spokojnego, wysublimowanego sposobu na spędzenie wolnego czasu. W CIGAR ROOM, w chłodnych humidorach czekają słynne marki cygar: Cohiba, Padrón, Romeo y Julieta czy Davidoff, które idealnie komponują się ze szklaneczką wyśmienitej whisky, brandy albo rumu.

Wieczory i noce w CHATON WARSAW to prawdziwa celebracja życia. W każdą środę, piątek i sobotę zapraszamy miłośników sztuki na najwyższym poziomie na DINNER SHOW. To idealne połączenie muzyki, tańca, akrobacji i wykwintnej kuchni. Na klubowej scenie CHATON można spodziewać się najlepszych DJów z całego świata. Swój przyjazd już planują Bob Sinclair, Benny Benassi, Nicki Romero, David Morales i wielu innych.

Dopełnieniem tego wyjątkowego miejsca jest DIAMOND VIP ROOM. Tutaj Wy rządzicie. Jeżeli szukacie eleganckiego i dyskretnego miejsca na spotkanie biznesowe, randkę albo rodzinną imprezę, to dobrze trafiliście.

Weekend otwarcia i moc atrakcji

W weekend otwarcia, czyli już 25 i 26 listopada, na gości CHATON WARSAW będą czekały szczególne atrakcje. O 20:00 rozpocznie się tzw. DINNER SHOW. Apetyt na wykwintne dania, przygotowane specjalnie na ten weekend, pobudzą topowi piosenkarze, tancerze i akrobaci.

Zobacz także:

Ponadto w piątek, 25 listopada, wieczór uświetnią czołowi światowi DJe: B Jones, Maxx, GIGEE, Robert Sevilano i Victor Olle. W sobotę natomiast zagra dodatkowo DJ Mickey Dastinz z autorskim projektem MASAKA AFRICANA.

Weekend otwarcia to jednak dopiero przedsmak klimatu CHATON WARSAW. Już wkrótce więcej informacji na www.chatonwarsaw.com.