Nowy film Patryka Vegi: jest zwiastun

Patryk Vega na swoich mediach społecznościowych pochwalił się nowym filmem. "Pętla" jest inspirowana aferą podkarpacką, czyli współpracy ukraińskiej mafii z funkcjonariuszem Centralnego Biura Śledczego. Chodziło o tysiące kompromitujących nagrań, pochodzących z agencji towarzyskich prowadzonych przez mafię na Podkarpaciu - na filmach można było zobaczyć między innymi polityków, czy biznesmenów. 

Zwiastun filmu jest już dostępny na YouTube. Na ekranie zobaczymy Antoniego Królikowskiego, Katarzynę Warnke, Piotra Stramowskiego i... Dagmarę Kaźmierską, znaną z reality show "Królowe Życia" na TTV. 

Nowy film Patryka Vegi: "Niektórzy ponad kwarantanną?"

Patryk Vega kręcił swój nowy film w marcu, czyli... podczas społecznej izolacji. Wywołał tym duże kontrowersje, ponadto, zarzuca się mu zawyżanie stawek dla ekipy pracującej na planie - po to, aby znaleźć ochotników, mimo panującej już epidemii koronawirusa. Sprawę skomentowała między innymi Karolina Korwin Piotrowska, Marta Żmuda Trzebiatowska i Borys Szyc:

Agencja obsługująca wasz dzisiejszy plan "kusiła" statystów większą stawką za udział w zdjęciach w czasie epidemii! To jest paskudne! - tak Borys Szyc odniósł się do reżysera w swoich mediach społecznościowych.

Data premiery "Pętli nie jest jeszcze znana.