Kate Middleton zaprojektowała ogród. Te zdjęcia royal family są zachwycające!

Na oficjalnym profilu royal family pojawiły się nowe zdjęcia Kate Middleton i księcia Williama wraz z dziećmi, od których nie sposób oderwać wzroku! Chociaż na pierwszy plan wysuwa się książę Louis, który nie tak dawno obchodził pierwsze urodziny i któremu towarzyszy rozbawione starsze rodzeństwo, to wcale nie dzieci są głównymi bohaterami uwiecznionej sytuacji.

Bohaterką numer jeden jest księżna Kate Middleton i jej dzieło: księżna zaprojektowała ogród na londyńską wystawę Chelsea Flower Show. „To naturalna, naprawdę ekscytująca przestrzeń zarówno dla dzieci jaki dorosłych”- skomentowała własny projekt Middleton. Ogród ma symbolizować powrót do natury i eksponować jej dziką, nieokiełznaną stronę, a także przypominać o korzyściach z przebywania blisko przyrody. W tworzeniu ogrodu pomocą księżnej służyli artyści Andree Davies i Adam White.

W „Powrocie do natury” (tak nazywa się ogród) poza fantastyczną przyrodą znajdziemy także drewniany domek na drzewie i huśtawkę na linie, na której zgodnie z zapowiedzią, że to nie tylko frajda dla dzieci, na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć samą twórczynię, a także zadowoloną księżniczkę Charlotte i asekurowanego przez tatę małego Louisa.  

„To niewiarygodne, ale ostatnio odkryto, że 90% naszego mózgu kształtuje się zanim ukończymy 5 rok życia. Tym samym to nasze najwcześniejsze doświadczenia decydują o tym, jaki kształt finalnie przyjmie. Dlatego uważam za szalenie istotne, by z uwagą podchodzić do kwestii tego, jak spędzamy z dziećmi czas od ich najwcześniejszych dni. Bliskość natury i aktywny czas na zewnątrz ma nieocenione korzyści dla ich kondycji fizycznej i psychicznej zwłaszcza gdy mowa o tych najmłodszych. To dla nich najlepsze, najbardziej naturalne środowisko. Liczę, że miejsce, które stworzyliśmy okaże się dla moich dzieci naprawdę inspirujące.” – wyjaśniła księżna w filmie dokumentującym „Powrót do natury” w wydaniu Kate Middleton, który został zamieszczony na Instagramie rodziny królewskiej.

"Ból jak żaden inny": książę William po raz pierwszy szczerze o śmierci matki

Zdjęcia zdradzają, że jest to wyjątkowe miejsce: dzieci zresztą nie kryją ekscytacji związanej z eksplorowaniem ogromnego ogrodu wypełnionego dziką roślinnością, który miały szansę doprowadzać do finalnej wersji razem z mamą. Trzeba przyznać, że miejsce mocno rozpala wyobraźnię i wzbudza tęsknotę za bliskością natury w jej najprzyjemniejszej, oswojonej wersji.

Jak wam się podobają najnowsze zdjęcia Kate Middleton z księciem Williamem i dziećmi?