HUAWEI FreeBuds Pro 3 to nowa generacja flagowych dokanałowych słuchawek w pełni bezprzewodowych (TWS) o doskonałej akustyce. To doskonałe połączenie estetyki wzornictwa z technologią audio. Sercem słuchawek jest system dwóch przetworników Ultra-Hearing gwarantujących ultrarealistyczny dźwięk. Efekt? Wrażenia słuchowe bogate w basy, ale też w szczegóły ze środka pasma. Odczucia wzmocni potrójny korektor adaptacyjny, który poprzez wykrywanie poziomu głośności, kształtu przewodu słuchowego użytkownika i warunków otoczenia dostosuje optymalny poziom dźwięku i jego parametry.

Rozmawiaj bez zakłóceń i pożegnaj się z hałasem

HUAWEI FreeBuds Pro 3 to idealny towarzysz podczas lotów i jazdy pociągiem. Redukują szumy i na bieżąco dostosowują poziom redukcji szumów do tego, jak i gdzie się ich używa. To o tyle ważne, że zbyt mocna redukcja szumów w cichym otoczeniu może powodować dyskomfort, podczas gdy niewystarczające odszumianie w hałaśliwym miejscu uniemożliwia płynną rozmowę lub sprawia, że część dźwięków staje się niesłyszalna. 

Biegasz lub jeździsz na rowerze, słuchając w tym czasie ulubionej playlisty lub prowadzisz rozmowę? Dla HUAWEI FreeBuds Pro 3 to żaden problem. Nawet silne podmuchy wiatru o prędkości do 9 m/s podczas aktywności takich jak bieganie lub jazda na rowerze nie zakłócą rozmowy z pomocą słuchawek. Uzupełnieniem redukcji szumów jest tryb „świadomość” pozwalający na usłyszenie otoczenia i wzmocnienie głosu mówiącej osoby.

fot. Materiały prasowe
 

Dziel się chwilą z najbliższymi

HUAWEI FreeBuds Pro 3 można podłączyć do dwóch urządzeń w tym samym czasie i swobodnie przełączać się między nimi podczas pracy, nauki czy też ćwiczeń. Słuchawki połączą się z każdym telefonem (zarówno z systemem Android, jak i iOS), tabletem, laptopem i innymi urządzeniami nadającymi dźwięk przez Bluetooth. Przełączanie się między nimi odbywa się za jednym dotknięciem w wygodnej aplikacji AI Life. Użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei z EMUI 13 skorzystają też z funkcji Audio Sharing, czyli możliwości podłączenia dwóch par słuchawek do jednego źródła dźwięku, co pozwala na dzielenie się muzyczną lub filmową chwilą z drugą osobą.

Ulubiona muzyka jeszcze dłużej

Bateria, która nadąża za naszym tempem życia to marzenie wielu z nas. Dla HUAWEI nie ma rzeczy niemożliwych. Projektanci marki wiedzą, że długa żywotność baterii oznacza nieprzerwane cieszenie się ulubioną muzyką. HUAWEI FreeBuds Pro 3 zachwycają parametrami. Przy wyłączonym ANC słuchawki działają nawet przez 6,5 godziny. Etui ładujące, o pojemności baterii 510 mAh, wydłuży korzystanie z HUAWEI FreeBuds Pro 3 aż do 31 godzin. Natomiast przy włączonej redukcji szumów czas pracy wynosi odpowiednio 4,5 godziny bez etui oraz 22 godziny z nim.

A co z ładowaniem? Słuchawkom wystarczy 40 minut w etui, żeby naładować się do pełna. Energię w samym etui można uzupełnić przewodowo w zaledwie godzinę. Etui obsługuje też ładowanie bezprzewodowe. 

fot. Materiały prasowe

Poczuj tę lekkość

HUAWEI FreeBuds Pro 3 zamknięte zostały w eleganckim etui o zaokrąglonym kształcie, które waży zaledwie 46 gramów. Udoskonalony i zgrabnie ukryty zawias jest bardzo trwały i pozwoli na ponad 100 000 cykli otwierania i zamykania. Słuchawki są nadzwyczaj wygodne – każda z nich waży jedynie 5,8 g, a do wyboru są teraz cztery pary silikonowych nakładek z nowym rozmiarem XS. Dzięki temu można nosić je długo bez uczucia dyskomfortu. Na łatwość obsługi składają się także wyjątkowo użyteczne i intuicyjne gesty, które można spersonalizować w aplikacji. Dodatkowo Huawei FreeBuds Pro 3 cechują się klasą odporności IP54, dzięki czemu mogą bez szwanku stawić czoła deszczowi i treningom w trudnych warunkach.

Dostępność i cena

Słuchawki HUAWEI FreeBuds Pro 3 dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: do wyboru jest klasyczna biel, mroźny srebrny oraz zupełnie nowy, zielony odcień. W porównaniu do poprzedniej wersji sugerowana cena detaliczna nie uległa zmianie i wynosi 899 zł. Słuchawki HUAWEI FreeBuds Pro 3 będzie można nabyć w oficjalnym sklepie marki huawei.pl, a także u partnerów biznesowych Huawei: w sklepach sieci Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, x kom i Komputronik, a także w oficjalnej Strefie Marki na Allegro oraz na platformie Amazon. 
Szczegóły dostępne są u Sprzedawców.