Niespotykane pogrubienie i idealne rozdzielenie rzęs zapewnia nowa opatentowana szczoteczka mascary, zbudowana z przenikających się wzajemnie krótkich i długich włókien.  Są to więc jakby dwie szczoteczki w jednej! Krótkie włoski pozwalają na szybką i intensywną aplikację tuszu, długie - rozdzielają i modelują rzęsy.
A powstała między włoskami przestrzeń unosi rzęsy do góry.

Konsystencja tuszu jest niezwykle bogata i kremowa, dlatego też, rzęsy po pomalowaniu natychmiast są wydłużone i pogrubione.

Big Bold Mascara ma za zadanie także dbać o rzęsy. Oczywiście tusz jest testowany okulistycznie, a jego składniki oparte na woskach roślinnych z otrąb ryżowych mają działanie pielęgnacyjne i ochronne. Mascara zawiera naturalny polisacharyd, dzięki któremu powstaje wspomniany optymalny efekt grubości, i pigmenty dające głęboki czarny odcień. Tusz jest trwały i nie rozmazuje się  co jest tak ważne dla każdej z nas:)

Mamy więc perfekcyjne połączenie oryginalnej szczoteczki z kremową pielęgnacyjną  formułą tuszu.

Mascara Big Bold to również duża pojemność, która wynosi aż 14 ml, a większa pojemność to dłuższa radość z pięknych, uwodzicielskich rzęs. 

Jeśli chcesz otrzymać 20% rabat na zakup Big Bold Mascara oraz wziąć udział w konkursie ISADORA wejdź na stronę www.bigbold.balticcompany.pl