Natalia Kukulska zmieniła fryzurę

Natalia Kukulska przyzwyczaiła nas do burzy loków na głowie, która była jej znakiem rozpoznawczym. Ostatnio artystka postanowiła jednak zmienić fryzurę, a efektem pochwaliła się na Instagramie. 

Natalia Kukulska postawiła na modne cięcie z grzywką w roli głównej. Nowa fryzura to połączenie modnej grzywki, ostrego cięcia i pazurów. Tym sposobem artystka pozbyła się bujnych loków.

Swoją metamorfozę Kukulska relacjonowała na Instagramie. Jak teraz wygląda córka Anny Jantar?

Natalia Kukulska zachwyca w nowej fryzurze

Nam nowa fryzura Natalii Kukulskiej bardzo się podoba. Widać, że zarówno w muzyce jak i w życiu artystka nie boi się zaryzykować, czego efekty są spektakularne.

Jednak Kukulska znając media społecznościowe liczy się z tym, że Internauci mogą skrytykować jej nową fryzurę. W związku z tym, gwiazda zamieściła przewrotny wpis.

Przygotowani na ogólnokrajową dyskusję i lawinę komentarzy: w długich lepiej, super w krótkich, tylko w kręconych, w prostych najlepiej, cała mama, a mnie się nie podoba, ekstra, zainspirowałaś mnie itd.

Natalia Kukulska postawiła na modne cięcie

Chociaż Natalia Kukulska jest posiadaczką kręconych włosów, to nie bała się postawić na grzywkę i mocne cięcie, które jest dosyć wymagające.

Ostatnio artystka zapuszczała włosy i często prezentowała się we fryzurze z przedziałkiem na boku. Tym bardziej jej nowa metamorfoza budzi takie duże zainteresowanie.

Jedno jest pewne, Natalia Kukulska nadal pozostaje wierna swojemu kolorowi włosów, w którym wygląda pięknie i naturalnie.

My idziemy za przykładem Pani Natalii i też myślimy o zmianie fryzury, a Wy?