Golarka kosmiczna? To nie żart. Philips wprowadził właśnie na rynek nowe golarki serii 9000, a w śród nich model z edycji limitowanej z samoostrzącymi się ostrzami wykonanymi ze stali klasy kosmicznej, zaprojektowanymi na lata. Jest to stal, która jest rzeczywiście stosowana w statkach kosmicznych, zapewniająca antykorozyjność i najwyższą trwałość. Samoostrzące się głowice do golenia pozostają jak nowe aż przez 24 miesiące!

W dodatku ostrza obracają się o 360 stopni i przycinają włosy we wszystkich kierunkach, dopasowując się do naturalnego wzrostu włosów. Golarka Philips 9000 ze stali kosmicznej zapewnia efekty na miarę tego, jak wygląda.

Bardzo dokładne golenie z inteligentną technologią SkinIQ

Inteligentna golarka Philips Serii 9000 oparta jest na sztucznej inteligencji, a dzięki temu zapewnia niesamowity komfort skóry i jest w stanie z łatwością usunąć nawet pięciodniowy zarost. Tak dokładne golenie jest możliwe między innymi dzięki systemowi golenia Lift&Cut, który najpierw unosi delikatnie włosy u nasady, a następnie precyzyjnie przycina bardzo blisko skóry (do 0,0 mm), jednocześnie nie dotykającej jej ostrzem.

Czujnik Pressure Guard zapewnia z kolei optymalny nacisk w trakcie całego golenia. Zaawansowane czujniki w golarce odczytują siłę nacisku, a innowacyjna sygnalizacja świetlna pokazuje, kiedy nacisk jest zbyt mocny lub zbyt słaby. W ten sposób można spersonalizować golenie i dostosować je do siebie.

Za to czujnik Power Adapt monitoruje gęstość zarostu nawet 500 razy na sekundę, bo żaden zarost nie jest jednolity. Za sprawą tej technologii golarka Philips S9000 Prestige automatycznie dostosowuje moc cięcia, aby zapewnić bezproblemowe i łagodne golenie przy każdym użyciu.

Nowa powołoka Nano SkinGlide

Aby zapewnić precyzję golenia i zarazem komfort dla skóry, golarki Philips S9000 zostały udoskonalone. Nowa powłoka ochronna znajdująca się między skórą a głowicami Nano SkinGlide składa się z 250 tysięcy mikrokoralików na centymetr kwadratowy, co w porównaniu do poprzedniego modelu zapewnia o 30 proc. gładsze przesuwanie głowicy po skórze i tym samym mniej podrażnień.

Wyświetlacz OLED i aplikacja

To pierwsza golarka firmy Philips z dynamicznym wyświetlaczem OLED przedstawiającym wszystkie funkcje golarki i powiadomienia za pomocą wyraźnych, płynnych animacji. Intuicyjny interfejs wyświetla wskazówki oparte na technologii SkinIQ, stan akumulatora, wskazówki dotyczące czyszczenia i wiele innych. W dodatku parując golarkę z aplikacją do golenia Philips, możesz uzyskać jeszcze lepsze rezultaty. Śledź stan skóry po każdym goleniu, personalizuj technikę golenia i udoskonalaj ją, tak aby golenie było łagodne i wygodne.

Zobacz także:

Wygodne użytkowanie, konserwacja i ładowanie

Dzięki systemowi Wet&Dry możesz wybrać między komfortowym goleniem na sucho lub goleniem na mokro z użyciem żelu lub pianki, a nawet pod prysznicem. Golarkę można myć również pod bieżącą wodą. To jednak dzięki stacji czyszczącej Quick Clean Pod, która czyści i konserwuje golarkę w ciągu zaledwie 1 minuty, możesz cieszyć się higienicznym goleniem każdego dnia.

Do przechowywania i ładowania golarki służy z kolei podświetlana podstawka ładująca. Ten zaawansowany system ładowania zapewnia dwie wygodne opcje: 60 minut golenia po pełnym naładowaniu, które również zajmuje godzinę lub szybkie ładowanie wystarczające na jedno golenie.

Elegancki design i premium akcesoria

Oprócz stacji czyszczącej i podstawki ładującej model S9980/59 zawiera także trymer do brody SmartClick, który nadaje się idealnie również do pielęgnowania wąsów i przycinania bokobrodów. Do wyboru jest 5 ustawień długości pozwalających uzyskać dowolny styl - od idealnego zarostu po krótką, równo przyciętą brodę. Zaokrąglone końcówki i nasadki trymera do brody zostały zaprojektowane tak, aby zapobiegać podrażnieniom skóry. Dopasowane kolorystycznie twarde etui przyda się z kolei podczas podróży.

Pełen charakteru, innowacyjny kształt golarki oraz niebieskie wykończenie podkreślają wyszukany wzór i sprawiają, że jej używanie jest jeszcze przyjemniejsze. Eleganckie opakowanie dopełnia całość i sprawia, że golarka Philips S9980/59 świetnie nadaje się na prezent.

Seria golarek Philips 9000 obejmuje również model S9975/55.