Reserved kolekcja wiosna 2018

Nową odsłonę Re.Design zainspirowała polska sztuka połowy dwudziestego wieku: malarstwa abstrakcyjnego, nowoczesnych rzeźb, szkoły polskiego plakatu. Modernistyczne połączenia prostych i zaokrąglonych linii, mocne barwy graficznych dzieł Kobro czy Strzemińskiego znajdują nowe zastosowanie w najnowszej  wiosennym Re.Design.

Na tym jednak nie koniec powiązań wiosennej kolekcji Reserved ze sztuką - za akcenty graficzne odpowiada polski artysta plakatu, Krzysztof Iwański. Część dzianinowa powstała w kolorystyce kolorystyce dla prac Henryka Stażewskiego, a nadruki na t-shirtach mocno nawiązują do rzeźb Krystyny Kobro.

Re.Design ma być więc nie tylko kolekcją ubrań, ale też swego rodzaju hołdem dla polskich artystów. Znalazły się tu pasiaste spódnice, genialne damskie garnitury czy modna czerwień.

Projektanci zadbali o to, żeby całość była nowoczesna, sportowa, ale nawiązująca do stylu vintage. My się w Re.Design wiosna 2018 zakochałyśmy, a Reserved nie przestaje nas zaskakiwać. Lubimy to bardzo!

Wszystkie ubrania z kolekcji Reserved Re.Design wiosna 2018 znajdziecie TUTAJ.