Kim jest Giorgia Lupi?

Giorgia Lupi pochodzi z Nowego Jorku, miejsca, w którym rodzą się nowe trendy. Nie dziwi więc fakt, że Giorgia zajmuje się w dużym skrócie "projektowaniem informacji" . Jako dizajnerka pracuje na danych i wykorzystuje je w swoich pracach, nawet  jeśli mowa o kolekcji ubrań i akcesoriów. W pierszej kolekcji dla modowej marki &Other Stories, która lubi zbaczać z wytyczonych obowiązującymi trendami ścieżek, Lupi zainspirował życiowy dorobek trzech wielkich kobiecych nazwisk - matematyczki Ady Lovelace, astronautki Mae Jemison i badaczki morskiej oraz działaczki na rzecz środowiska, Rachel Carson.

& Other Stories nowa kolekcja

Co znajdziemy w kolekcji inspirowanej trzema wybitnymi kobietami, w oparciu o fascynację danymi mieszkanki Nowego Jorku, Giorgi Lupi? Sporo w niej miękkich, ciepłych swetrów na zimę, ozdobionych matematycznymi haftami. Nie zabrakło też szerokich koszul czy płaszczy w grochy oraz genialnych, choć nieco trudnych w noszeniu, przeźroczystych sukienek maksi.

Jakość? W &Other Stories zazwyczaj bez zarzutu, a rozmiarówka pełna. My jesteśmy tą kolekcją zachwycone, chapeu bas za połączenie nauki z modą w tak wdzięczny sposób!