Nowa kolekcja Westwing wiosna lato 2020

Nadchodzący sezon wiosna lato 2020 pod znakiem Westwing Collection to przede wszystkim doskonałej jakości materiały, unikatowe meble i dodatki.

Naturalnie, przytulnie i pomysłowo: kolekcja zainspirowana różnorodnością natury, wprowadza do wnętrz nowoczesną świeżość. Koncentracja na miksie organicznych i prostych kształtów, artystycznych detalach i architektonicznych formach tworzy ekscytujący kontrast dla jej naturalnego blasku. Futurystyczne pleksi spotyka się w niej z naturalnym drewnem i ręcznie robioną ceramiką, a stonowana kolorystyka tworzy intrygujące połączenie z wyraźnymi akcentami kolorystycznymi. Musimy przyznać, że jest to jedna z najpiękniejszych wnętrzarskich kolekcji, jakie widziałyśmy w nowy sezonie.

Opływowe, geometryczne kształty miękkich sof, foteli i puf, drewniane krzesła z plecionkami przywodzące na myśl i zapraszające na letnie spotkania na tarasie, ratan, stoły i szafki z naturalnego drewna – bardzo w zgodzie z naturą i wabi-sabi.

Wabi-sabi i vintage: trendy wnętrza na wiosnę lato 2020

Lata 70.  i japońskie wabi-sabi (japoński minimal oparty o kamień i drewno, naturalne materiały) to zresztą kluczowe dwie inspiracje dla całej kolekcji Westwing wiosna 2020. Spodoba się wszystkim, którzy nie przepadają za krzykliwą paletą kolorów, sztucznymi półproduktami i stylem ociekającym barokowym złotem. Tutaj siła i piękno tkwią w prostocie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Westwing Poland (@westwingpl) on Mar 16, 2020 at 4:01am PDT

My lubimy bardzo! I zdradzamy, że kolekcja jest dostępna już online.