Tchnij nowe, kolorowe życie w codzienność 
Kolekcja Spring Blossom wykończona jest najwyższej jakości materiałami i ozdobiona wzorami bujnych kwiatów o wyrazistych kolorach oraz eleganckimi aplikacjami 3D. Piękne ilustracje kwitnących róż i piwonii kontrastują z tłem w kolorze szlachetnej kości słoniowej oraz wyrafinowanej czerni. Inspiracją dla kolekcji Spring Blossom łączącej nowoczesną elegancję z praktycznym i uznanym designem była postać współczesnej kobiety, przebudzenie się do nowego życia oraz energia płynąca z natury. 

Projekt łączący urok z luksusem 
Dopasowanie produktów Priam i Mios do indywidualnych preferencji rodziców to wyjątkowy standard, który wyróżnia markę CYBEX. Rodzice, podążając za swoim gustem, mogą uzupełnić tętniący życiem projekt Spring Blossom o własny wybór ramy wózka: różowo-złotej, matowo-czarnej, chromowanej z czarnymi lub brązowymi elementami. Modele Priam i Mios łączą ze sobą piękną i stylową formę z funkcjonalnością. Na ramie możliwa jest instalacja gondoli lub siedziska LUX oraz fotelika samochodowego Cloud Z, z unikalną funkcją rozkładnia fotelika do pozycji leżącej oraz innowacyjną możliwością obracania siedziska.

Kolekcję Spring Blossom doskonale uzupełnia nosidła YEMA TIE, które wspiera niepowtarzalną więź między opiekunem, a dzieckiem. Dotyk skóry i ciepło rodzica, zapewniają poczucie bezpieczeństwa, czyli to, co jest najważniejsze dla maluszka w pierwszych miesiącach życia. Dzięki wyjątkowym kwiatowym aplikacjom nosidło YEMA TIE będzie idealnym wyborem dla nowoczesnych i modnych rodziców pragnących wyróżnić się na szarym tle codzienności. 

Wszystkie produkty z nowej kolekcji powstały w oparciu o trzy innowacyjne zasady marki CYBEX: Design, Bezpieczeństwo i Funkcjonalność - CYBEX D.S.F. - Design, Safety, Function.

Kolekcja CYBEX Spring Blossom dostępna będzie w wybranych sklepach partnerskich od lipca 2019 roku. 

O CYBEX
Firma CYBEX założona w 2005 roku, znana jest na całym świecie ze swojego kultowego designu, innowacyjnych technologii, funkcjonalności i doskonałych funkcji zapewniających bezpieczeństwo  wszystkich produktów tworzonych z myślą o stylowych rodzicach rozpoczynających rodzicielstwo. Na początku 2014 roku firma CYBEX połączyła się z Goodbaby International Holding Limited. Grupa należy do wiodących światowych przedsiębiorstw w branży produktów dla dzieci i młodzieży.  Więcej informacji na https://cybex-online.com/pl-pl.