Przez okres dwóch tygodni kobiety w wieku od 18 do 65 lat testowały pięć najlepiej sprzedających się lakierów do włosów w Europie. Konsumentki układały włosy za pomocą mocno utrwalającego lakieru przynajmniej dwa lub trzy razy w tygodniu. Celem testu, przeprowadzonego przez niezależny instytut badawczy na produktach obrandowanych i nieobrandowanych, była ocena działania lakierów, dostępnych obecnie na europejskim rynku kosmetycznym. Zamierzeniem było zbadanie punktu widzenia konsumenta w zakresie ogólnej akceptacji jak i kluczowych aspektów stylizacji: właściwości utrwalających, wygody, zapachu, naturalnego wyglądu oraz właściwości rozpylających. W rezultacie testu, Lakier do włosów NIVEA Ultra Strong okazał się najlepszym produktem.

Właściwości bardzo mocno utrwalające
Właściwości utrwalające Lakieru do włosów NIVEA Ultra Strong zrobiły duże wrażenie na osobach testujących. Lakier dodaje włosom elastyczności, ale jednocześnie mocno utrwala fryzurę narażoną na działanie wiatru i wilgoci, przez cały dzień, bez potrzeby ponownego zastosowania produktu. Konsumentki testujące uznały, że w przeciwieństwie do innych marek, Lakier do włosów NIVEA Ultra Strong nie skleja włosów, łatwo się zmywa oraz nie obciąża włosów.

Zapach Lakieru do włosów NIVEA Ultra Strong jest delikatny, świeży i naturalny, co potwierdziły osoby badane.

Zwycięzca badania w kategorii „naturalny wygląd”
Lakier do włosów NIVEA Ultra Strong okazał się niekwestionowanym zwycięzcą badania w kategorii „naturalny wygląd”. Nadaje on włosom jedwabisty połysk, zapewniając im jednocześnie w pełni naturalne utrwalenie. Efekt ten jest możliwy dzięki opracowanemu przez NIVEA systemowi Vitamin Fix, który zapewnia długotrwałe utrwalenie i poprawia naturalną kondycję włosów. Fryzura zachowuje kształt przez cały dzień, a włosy są lśniące i miękkie w dotyku. „Ten podwójny efekt stylizacji i pielęgnacji jest rezultatem połączenia specjalnych polimerów stylizujących i odżywiającej witaminy B3 oraz prowitaminy B5.” – wyjaśnia Sepideh Jaberi, szef Działu Rozwoju NIVEA Styling. „Witamina B3 poprawia stan włosów i skóry głowy, a prowitamina B5 zapewnia tak potrzebne im nawilżanie, powodując, że włosy stają się bardziej zdrowe, miękkie w dotyku i błyszczące.” Wysoka pozycja Lakieru do włosów NIVEA Ultra Strong na rynku, potwierdza jego niezwykłą skuteczność.

Opakowanie: puszka 250ml
Cena: ok. 13 PLN