Jaka jest idealna pielęgnacja delikatnych okolic oczu i ust? Po pierwsze: przeciwzmarszczkowa. Po drugie: ujędrniająca, i to błyskawicznie. Po trzecie: nawilżająca, najlepiej tak, by efekt utrzymywał się 24 godziny, do kolejnej aplikacji. Dobrze też, żeby nakładanie kremu sprawiało przyjemność – produkt miał odpowiednią konsystencję i był poręczny. Wszystkie te warunki spełnia NIVEA Cellular Expert Filler Eye & Lip Contour Cream, krem konturujący na oczy i usta. Produkt, który już po tygodniu zmniejsza widoczność zmarszczek i kurzych łapek o 20 proc.* 

Pierwszy taki skład 

Cellular Expert Filler Eye & Lip Contour Cream zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego, i to dwóch jego rodzajów: małocząsteczkowego, który docierając w głąb naskórka wypełnia zmarszczki i pobudza skórę do produkcji własnego nawilżenia, i kwasu wielkocząsteczkowego, który zostając na powierzchni intensywnie nawadnia skórę, wygładza ją i zapobiega wysychaniu. Stosowanie kwasu hialuronowego to dziś złoty standard pielęgnacji.  

Ale to nie wszystko.  

Krem zawiera również czysty kwas foliowy, czyli witaminę B9. Ta „witamina życia”, nazywana też „superstar odmładzania” znana jest ze swoich odżywczych i regenerujących właściwości. Bierze udział w wielu procesach odnowy komórkowej, chroni także przed zniszczeniami wywołanymi przez promieniowanie UV. Jej stosowanie poprawia elastyczność i jędrność skóry. Wykorzystanie kwasu hialuronowego i foliowego w jednym preparacie zapewnia więc nie tylko błyskawiczny efekt ujędrnienia i wypełnienia zmarszczek, ale też długofalową pielęgnację skóry.  

Do sprawdzenia przez każdą z nas  

NIVEA Cellular Expert Filler konturujący krem na oczy i usta  jest w pełni bezpieczny dla każdego rodzaju skóry, także dla skóry wrażliwej, jego tolerancja została potwierdzona dermatologicznie. Nie zawiera kompozycji zapachowych. Delikatność i skuteczność kremu jest udokumentowana przez niezależne instytuty. Zaleca się stosować go rano i wieczorem. 

NIVEA Cellular Expert Filler Eye & Lip Contour Cream 
Krem konturujący na oczy i usta 

  • ujędrnia skórę wokół oczu i ust  

  • wypełnia zmarszczki 

  • zapewnia 24-godzinne nawilżenie  

– 59,99 zł/15 ml (rekomendowana cena detaliczna) 

* Badanie NIVEA prowadzone przez 4 tygodnie na 39 kobietach, 2021 

Zobacz także: