Nowy serial Netflix Nightflyers

O czym jest fabuła nowego serialu Netflix na podstawie opowiadania George'a R.R.Martina? Otóż wygląda na to, że Nightflyers to gratka dla miłośników fantasy.

Ten serial to trzymający w napięciu i wciągający thriller psychologiczny. Załoga złożona z różnej maści naukowców i odkrywców wchodzi na pokład supernowoczesnego statku i wyrusza na poszukiwania obcych form życia, które mogą być ostatnią nadzieją dla zagrożonej zagładą ludzkości. Jednak im dalej w nieznane, tym więcej tajemniczych i śmiertelnie groźnych wydarzeń zagraża życiu załogi i powodzeniu całego przedsięwzięcia. Na pokładzie statku panuje napięta atmosfera wynikająca z braku wzajemnego zaufania. Każdy stara się ustalić, kto — lub co — jest przyczyną nieustannych problemów. Czy członkowie załogi będą w stanie polegać na sobie na tyle, by ocalić przyszłość gatunku ludzkiego?

Serial na podstawie książki "Wędrowcy"

W Polsce książką na podstawie której nakręcono serial nosi tytuł "Wędrowcy".

To może być naprawdę świetny serial, którego producentem wykonawczym będzie sam autor książki, George R.R.Martin. Cały pierwszy sezon Nightflyers będzie miał standardowo 10 odcinków.

Data premiery serialu jeszcze nie jest znana.