Agata Duda na spotkaniu dyplomatycznym

W środę wieczorem odbyło się uroczyste spotkanie w Pałacu Prezydenckim ,na które Andrzej Duda wraz z małżonką zaprosili szefów Misji Dyplomatycznych akredytowanych w Polsce. Obecny był także premier rządu Mateusz Morawiecki. Podczas spotkania Prezydent RP wygłosił przemówienie,  podczas którego podkreślił, że to jego ostatnie takie przemówienie w tej kadencji prezydenckiej. W spotkaniu Prezydentowi towarzyszyła żona – Agata Duda, która swoim wyglądem skradła cały wieczór. O jej wyjątkowej kreacji mówią wszyscy.

Agata Duda w wyjątkowej kreacji

Agata Duda często chwalona jest za swoje stylizacje. Pierwsza Dama jest naprawdę bardzo stylowa i przy tym z ogromną klasą. Każda jej stylizacja jest głośno komentowana w mediach. Tak było również i tym razem. Agata Duda została okrzyknięta księżniczką, a wszystko za sprawą kreacji, którą wybrała na środową uroczystość.

Tego wieczoru Agata Duda wybrała czarną, długą suknię z fantazyjnymi złotymi zakładkami. Całą stylizację uzupełniały delikatne złote kolczyki oraz czarne szpilki, które pierwsza dama wybrała do kreacji. Małżonka Prezydenta Andrzeja Dudy w tej czarno-złotej kreacji wyglądała bardzo elegancko i stylowo.

A Wam podoba się stylizacja Agaty Dudy?