Katarzyna Warnke zrobiła operację plastyczną? 

Katarzyna Warnke, polska aktorka znana z ról w takich filmach, jak: „Kobiety mafii”, „Botoks” czy „Ach śpij kochanie”, znalazła się w ogniu krytyki chirurga plastycznego z Hollywood. Mehryar Ray Taban twierdzi, że patrząc na zdjęcia aktorki, jest w stanie stwierdzić, że poddała się nieudanemu zabiegowi. Dokładnie chodzi o plastykę powieki, która zdaniem eksperta, nie dała jednak zadowalających efektów. W usuniętym już poście na Instagramie, w którym pojawiły się rzekome zdjęcia przed i po napisał, co dokładnie poszło nie tak.

Czego nie robić! Polska aktorka Katarzyna Warnke prawdopodobnie miała plastykę powiek górnych z zastosowaniem zbyt dużej ilości tłuszczu i usunięciem nadmiaru skóry. Ważne jest, aby operacja plastyczna oka miała naturalne rezultaty. Skontaktujcie się z ekspertami.

Dalej zaznacza, że nie posiada żadnych informacji, na temat zabiegu Katarzyny Warnke. Sama zainteresowana nigdy nie potwierdziła, by zrobiła plastykę powieki. Swoje wnioski, chirurg wysnuł jedynie z obserwacji zdjęć aktorki.

Uwaga: Nie mam osobistej wiedzy na temat jej przypadku. Ta ocena opiera się na przeglądzie zdjęć w internecie.

ZOBACZ TEŻ: 5 mało znanych skutków ubocznych botoksu - nie wszystkie są złe!

Katarzyna Warnke padła ofiarą botox shamingu? 

Katarzyna Warnke padła ofiarą botox shamingu? Jest to zjawisko, które zaczyna przebijać się do społecznej świadomości. Botox shaming spotkał również pierwszą damę Francji – Brigitte Macron. Zjawisko to polega na hejtowaniu osób, które poddają się zabiegom medycyny estetycznej. W tym wypadku jednak komentarz padł z ust chirurga, który nie krytykuje samego faktu korzystania ze zdobyczy medycyny, lecz raczej sposób wykonania.

Co myślicie o tej sytuacji? Czy powieki Katarzyny Warnke wydały się wam podejrzane, czy może specjalista z Beverly Hills przesadza?

ZOBACZ TEŻ: 10 kremów do twarzy, które działają jak botoks

Zobacz także:

Foto: Getty Images