Matka zrobiła dla swojego synka wyjątkową rzecz

Chłopiec Enzo Cestari urodził się z zaciemnieniem na twarzy, które pokrywało większość jego czoła i rozciągało się z jednej strony nosa na oko i policzek. Jego mama, Karolina Giraldelli postanowiła, że nigdy nie będzie się go wstydziła i zrobi wszystko, żeby synek czuł się wyjątkowy. Chociaż na co dzień spotyka się z ciągłym zainteresowaniem i uwagą przechodniów, to rodzina stara się żyć normalnie. Karolina przyznaje, że było to dla niej trudne, kiedy ludzie patrzyli się z odrazą i pogardą na jej synka.

Chcąc uczcić wyjątkowość Enzo, jego mama poprosiła swojego przyjaciela makijażystę o odtworzenie znamienia chłopca na swojej twarzy. Miała nadzieję, że nosząc makijaż przez jeden dzień, lepiej zrozumie, jakie reakcje u innych budzi jej syn. Efekt był zaskakujący. 

Po zakończeniu makijażu byłam bardzo wzruszona, ponieważ czułam się najpiękniejszą kobietą na świecie - powiedziała mama chłopca

Karolina przyznała, że po powrocie do domu, Enzo był bardzo zadowolony z wyglądu mamy. Kiedy mama chłopca poszła ucharakteryzowana do pracy, spotkała się z wielkim zainteresowaniem ale jak przyznaje czuła się najdumniejszą mamą na świecie.

Kilka osób patrzyło na mnie z dziwnym wyrazem twarzy, ale byłam bardzo spokojna, ponieważ czułam się najdumniejszą mamą na świecie. - dodaje Karolina

Dlaczego chłopiec ma takie duże znamię?

Enzo urodził się w maju 2017 roku. Okazało się, że chłopiec miał dwukrotnie owiniętą pępowinę wokół szyi. Po narodzinach synka, rodzice byli wdzięczni losowi, że Enzo urodził się zdrowy, znamię na twarzy chłopca zeszło na dalszy plan. Od tego momentu mama Enzo wiedziała, że musi być silna dla syna, żeby pomóc mu pokonywać przeszkody, z jakimi może zmagać się w życiu, kiedy dorośnie.

Kiedy Karolina pokazała w Internecie swoje zdjęcia ucharakteryzowane razem z Enzo, komentarze, które dostała bardzo ją zaskoczyły. Były one pełne emocji i wsparcia, które dały jej dodatkową siłę.