Beata Rybotycka i Krzysztof Jasiński są razem ponad 30 lat. Gdy się poznali byli po przejściach, jednak wzajemnie dali sobie szansę. Jaka jest ich historia?

Beata Rybotycka i Krzysztof Jasiński: jak się poznali?

Ona pochodzi ze Śląska. Wychowała się w domu z zasadami. On uznawany był za kobieciarza. Z piosenkarką Marylą Rodowicz miał już dwoje dzieci - Jana i Katarzynę. Beata Rybotyckagwiazda Piwnicy pod Baranami i Krzysztof Jasiński - szef Teatru Stu poznali się w teatrze. I nie była to miłość od pierwszego wejrzenia...

To, że Krzysztof był dyrektorem, odstręczało mnie od niego. Ale… Na zakończenie sezonu teatr pojechał na festiwal do Zamościa. Wszyscy bawili się świetnie, a dyrektor siedział smętny. Poprosiłam go do tańca i odkryłam, że to fantastyczny człowiek. Prosto z Zamościa Krzysztof pojechał na Mazury. Zostawił kartkę: „Bądź głupia, przyjedź”. Nie sądził, że go odwiedzę. A ja się zjawiłam. Wróciłam zakochana! - powiedziała w 2013 magazynowi "Claudia" Beata Rybotycka.

W 1991 roku przyszła na świat ich jedyna córka Zofia, która jest prawdziwą dumą rodziców.

Beata Rybotycka i Krzysztof Jasiński: jakim są małżeństwem?

Beata Rybotycka i Krzysztof Jasiński są niemal nierozłączni. Tworzą związek partnerski. On mobilizuje ją do podejmowania wyzwań, ona jego do okazywania uczuć. Mówią, że on jest głową domu, ona - jego sercem. 

Co jest najważniejsze między kobietą a mężczyzną: przyjaźń, zaufanie, namiętność? Według Beaty Rybotyckiej wszystko ma znaczenie:

Wszystko jest ważne. Inaczej związek nie byłby w pełni szczęśliwy. Kłótnie? U nas wcale ich nie ma. Uważamy, że szkoda tracić życie na nerwy i spory. Oczywiście zdarzają się różnice zdań – przyznajła artystka.

Gdybym powiedziała jednak, że ja zawsze ustępuję, mąż umarłby ze śmiechu. Raz on wyciąga rękę do zgody, raz ja. A na bezludną wyspę zabralibyśmy… siebie! - dodała.