Agnieszka Mazurek nie żyje

O śmierci Agnieszki Mazurek poinformowali jej koledzy z zespołu Lider Dance za pośrednictwem oficjalnego profilu facebookowego grupy. Niezwykle wzruszający wpis został zamieszczony 12 kwietnia 2022.

Cały czas nie możemy w to uwierzyć, już nie ma Cię wśród nas… Już nigdy nie zobaczymy Twojej roześmianej buzi, nie usłyszymy Twojego pięknego głosu. Dziękujemy Ci za każdą spędzoną z Tobą chwilę, każdą zaśpiewaną wspólnie piosenkę i każdy uśmiech, który wywołałaś na naszych twarzach. Zawsze będziemy Cię kochać. Zawsze będziemy o Tobie myśleć. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach - przekazano.

Przyczyna nagłej śmierci młodej artystki pozostaje nieznana.

Kim była Agnieszka Mazurek, wokalistka Lider Dance?

Agnieszka Mazurek była wokalistką założonej w 2004 roku przez Marcina Madajskiego i Marcina Tomczyka grupy Lider Dance. Należała do zespołu od 2014 roku i to właśnie dzięki niej grupa wróciła do regularnego koncertowania i wydawania piosenek. Do najpopularniejszych utworów zespołu należą m.in. "Zaczarowałaś mnie", "Całować chcę", czy "Tak bardzo kocham". Do sukcesów, które wokalistka osiągnęła jako członki zespołu należy występ na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie - największej, ogólnopolskiej imprezie disco polo. 

Rodzinie i bliskim artystki składamy najszczersze kondolencje. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: