Nie żyje trener gwiazd. Bartek Jędrzejak wspomina przyjaciela: „Nawet nie mam siły płakać. Jestem pusty”

"Jesteś jak brat. Świetny przyjaciel. Nawet nie mam siły płakać. Jestem pusty. Zabrałeś ze sobą część mnie" - tak przyjaciela i trenera gwiazd, Jarosława Skibę, wspomina Bartek Jędrzejak, a wraz za nim cała plejada gwiazd. Jak prezenter TVN informuje w swoim instagramowym poście, Jarosław Skiba zginął w tragicznym wypadku w Hiszpanii.

Jak wynika z postu Bartka Jędrzejaka, z tragicznie zmarłym Jarosławem Skibą łączyły go nie tylko treningi, ale prawdziwa przyjaźń. Dowodzą tego z resztą publikowane w social mediach zdjęcia obu panów oraz niezwykle wzruszające pożegnanie. 

"Miałem do Ciebie wpadać do Hiszpanii. Tam miał być dom. Miałem zostać ojcem chrzestnym Twojego malucha. Bo w końcu zapragnąłeś mieć kolejne dziecko.Jeszcze wczoraj rano pisaliśmy do siebie. Dzisiaj już tylko Ja mogę pisać do Ciebie, bez odpowiedzi. Byłeś pierwszym facetem, który po męsku powiedział mi: „Zawsze możesz na mnie liczyć. Kocham Cię jak brata” Ja też Cię kocham Bracie!!! Będzie mi Ciebie bardzo brakowało. Część mnie zabrałeś ze sobą".

Nie żyje trener gwiazd, Jaroslaw Skiba: co się wydarzyło?

Jarosław Skiba zginął tragicznie w wypadku rowerowym w Hiszpanii, potrącony przez pijanego kierowcę, który zbiegł z miejsca wypadku. Jak informuje jednak Bartek Jędrzejak - policja znalazła już sprawcę wypadku. 

Jaki był Jarosław Skiba prywatnie, zdradzają pożegnalne wpisy gwiazd:

"Nie będę wrzucał zdjęć w czerni i bieli bo na to nie zasługujesz. Byłeś zbyt dobry i kolorowy. Nigdy nie narzekałeś. W tym układzie to Ja byłem malkontentem i zgorzkniałym staruszkiem. Ty zawsze pełen energii i uśmiechu. Nie słyszałem przez tyle lat abyś o kimś powiedział coś złego.Żyłeś sportem, żyłeś na pełnej k….wie.Żyłeś rodziną i swoimi ukochanymi dziećmi. Żyłeś pasją. Kochałeś świat i ludzi" - wspomina przyjaciela Bartek Jędrzejak.

"Chodzące dobro…Jarku…", napisała Dorota Gardias