•    Jakie są najsilniejsze trendy kuchenne 2022?
•    Jakie są podstawowe zasady w projektowaniu funkcjonalnej kuchni i jakie błędy są najczęściej popełniane?
•    Meble modułowe Castoramy – odpowiedź na zróżnicowane potrzeby klientów
•    Czy kuchnia może byś urządzona w sposób ekologiczny?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą eksperci: 
•    Daria Ładocha, prezenterka telewizyjna, dziennikarka kulinarna, autorka książek, która poprowadzi rozmowę. 
•    Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, historyczka sztuki, redaktorka naczelna magazynów M jak Mieszkanie i Dobre Wnętrze oraz serwisu urządzamy.pl. Wnętrza postrzega jako odbicie zmieniającego się stylu życia, potrzeb użytkowników i relacji społecznych. 
•    Jakub Kłęczek, architekt  w biurze projektowym Innovation + Interiors, ekspert i doradca Castorama Polska. Jego główną domeną w projektowaniu jest uzyskanie funkcjonalności i niebanalnej estetyki we wnętrzach.

Podczas webinaru nastąpi rozwiązanie konkursu, w którym Castorama zapraszała do podzielenia się tym, jak wygląda nasza kuchnia, i jak chcielibyśmy ją odmienić. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wyłonione trzy prace, które Castorama Polska nagrodzi voucherami o wartości 10, 5 oraz 2 tysiące złotych. Zdobywca nagrody głównej otrzyma również wyjątkowy projekt kuchni przygotowany przez architekta Castorama Polska, Jakuba Kłęczka. Dodatkowo, podczas webinaru będzie można wygrać bony o wartości od 50 do 250 zł do zrealizowania w sieci sklepów Castorama. 


Patronat medialny nad wydarzeniem objęły czołowe tytuły wnętrzarskie m.in.: M jak Mieszkanie, urządzamy.pl, Czas na Wnętrze, Cztery Kąty, Ładny Dom, Wnętrza Domów, Domosfera.pl czy Ekspert Budowlany oraz miesięcznik Claudia.

Uczestnictwo w webinarze jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę wydarzenia na Facebooku: webinar "Kuchnia Twoich marzeń".

Link do transmisji na żywo będzie umieszczony na stronie wydarzenia.
Więcej informacji na stronie wydarzenia oraz na profilu Castoramy na Facebooku. 

Start: 12 czerwca o 14:00! Zapraszamy! 
 

Zobacz także: