Szkoda czasu na... wiosenne porządki!

Za co najbardziej kochamy początek wiosny? Za poranną kawę w promieniach słońca, długie spacery, zapach bzu, lekki płaszcz zamiast grubej puchowej kurtki... gdzieś tylko pomiędzy tymi przyjemnościami pojawia się myśl o tym, że jak wiosna, to gruntowne porządki. Latami traciłyśmy energię biegając ze zmiotką, mopem i odkurzaczem, a czy nie lepiej byłoby ten czas przeznaczyć na ulubioną lekturę na tarasie? A gdybyśmy powiedziały Ci, że istnieje urządzenie, które w czasie kiedy ty oddajesz się swoim przyjemnościom, odkurzy gruntownie każdy centymetr podłogi w Twoim domu? To urządzenie to iRobot Roomba i3/i3+ i uwierz nam, jeśli przekonasz się co potrafi, od razu zapytasz: "gdzie byłeś przez całe moje życie?". Do rzeczy: Roomba serii i3 to inteligentny robot odkurzający, z dużą mocą ssącą i 3-stopniowy systemem sprzątania AeroForce™, który wykorzystuje specjalne, profilowane gumowe szczotki, którym nie umknie nawet najmniejszy paproszek czy włos czworonożnego pupila. Ten niepozorny, designerski "dysk", przemieszcza się po podłodze wykorzystując czujniki kierunku ruchu docelowego, dzięki czemu sprząta w równych rzędach i mało tego - zapamiętuje miejsce, w którym skończył! (w razie, gdyby potrzebne było ładowanie w trakcie). Wszystko możesz zaplanować i podejrzeć, jak na XXI wiek przystało, w specjalnej aplikacji na smartfony. Aplikacja iRobot Home zapewnia najwyższą wygodę i wychodzi poza konwencjonalne ramy zarządzania pracą robota. Umożliwia robotom Roomba i3+ sugerowanie optymalnych rozwiązań w oparciu o nawyki domowników. Tworzy  personalizowane sugestie sprzątania oraz rekomenduje konkretne harmonogramy sprzątania, szczególnie w okresie alergii czy linienia zwierząt, gdzie nasze podłogi wymagają większej uwagi robota.

Kiedy myślisz, że lepiej być nie może, wtedy pojawia się iRobot Roomba i3+, która ma wszystkie wyżej wymienione funkcje, a dodatkowo...sama się czyści. Model i3+ wyposażony jest w stację ładująco-czyszczącą Clean Base, w której urządzenie grzecznie zostawia wszystko, co zebrało podczas podróży po zakamarkach naszego domu. Zabrudzenia gromadzone są w szczelnym, wymiennym worku, który pomieści ilość brudu odpowiadającą nawet 60 cyklom pracy robota. Dodatkowo stację wyposażono w system AllergenLock, który zatrzyma do 99% szkodliwych alergenów i kurzu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w wymiennych workach poczwórnej warstwy materiału zatrzymującego nawet drobne cząsteczki brudu i uczulające pyłki.

iRobot Roomba i3 i i3+

Czy urządzeniu rodem z bajki o "Jetsonach" można tak po prostu zaufać? Co z trudno dostępnymi miejscami, wykładzinami albo naprawdę długim, psim włosem czy kocią sierścia? Zarówno Roomba i3, jak i i3+ są wyposażone w wirującą szczotkę boczną do sprzątania przy krawędziach, która zagarnia zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian, dlatego nie ma mowy o brudzie zbierającym się np. przy listwachczy w rogach. Dzięki dwóm przeciwbieżnie obracającym się szczotkom głównym osadzonym na ruchomej głowicy czyszczącej robot jest w stanie gruntownie odkurzyć dywan oraz podłogę twardą jak panele, czy płytki. Nie należy też bać się o skuteczność sprzątania - używając opatentowanej technologii Dirt Detect, odkurzacz automatyczny iRobot Roomba przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu. Bez wytchnienia Roomba serii i3 zadba o twoje podłogi nie tylko od święta, ale również przez cały rok.

 

Zobacz także: