Zarówno buty jak i torebki z jesiennej kapsuły można nosić o każdej porze dnia niezależnie od okoliczności. Każdy z modeli, poprzez swój minimalistyczny charakter i uniwersalną kolorystykę, pasuje do różnorodnych miejskich stylizacji. Niewątpliwie kapsuła Kasia City Stories idealnie wpisuje się w dynamiczny charakter aktywnego życia jakie dyktuje pulsujący rytm miasta. 

Mamy zatem kolekcję spektakularną, efektowną a jednocześnie niezwykle wygodną i praktyczną. Miękkie skóry licowe, z których jest wykonana  idealnie dopasowują się do sylwetki. Są lekkie, przyjemne w dotyku i wytrzymałe. Dopracowane do perfekcji fasony przyciągają wzrok swoją formą, a jednocześnie są oszczędne w detalach i zbędnych ozdobnikach. To sprawia, że stają się uniwersalne i ponadczasowe. 

W kolekcji wyróżniają się miękkie, swoją formą przypominające kwiaty, torby zaprojektowane w trzech rozmiarach dostosowanych na każdą okazję. Nie zabrakło też praktycznych, pojemnych  shopperów w najmodniejszych odcieniach beżu i brązu. Wielozadaniowe, wygodne worki w stylu boho, można nosić osobno, lub razem łącząc je ze sobą. Nowością jest powiększony rozmiar stylowej Kasia En Route, czyli miękkiej torby crossbody na komfortowych, szerokich, wiązanych paskach dopasowującej się do kształtu ciała. 

Wśród modeli butów, ze  znanych już dobrze wzorów - powraca absolutny bestseller, - klapki o kwadratowym przodzie Kasia Mule Rule. Na jesień zostały zaprojektowane w barwach sezonu: brązie, oliwkowej zieleni i zgaszonej żółci. W kolekcji dedykowanej aktywnemu stylowi życia nie mogło zabraknąć jednego z ulubionych modeli samej Kasi- białych sneakersów na grubej podeszwie, czyli kultowego miejskiego fasonu. Tym razem są dostępne nie tylko w bieli, ale również w dwóch innych kolorystycznych odsłonach. 

W kolekcji wyróżniają się nowe modele kozaków, zarówno na szpilce, jak i na płaskim, masywnym spodzie. Niekwestionowanym hitem w tym sezonie są  „slouchy boots” , czyli model z luźnymi, marszczonymi cholewkami i wiązaniem na wysokości kolan. 

Ilustracją kapsuły Kasia City Stories jest klimatyczna, w dużej mierze utrzymana w czarno- białej stylistyce, sesja zdjęciowa oddająca miejski i dynamiczny charakter kolekcji. Zdjęcia do kampanii wykonała ceniona portrecistka i fotografka mody Agata Serge, na co dzień współpracująca z najbardziej prestiżowymi magazynami mody na świecie. Jej edytoriale publikują między innymi Vogue, L’Officiel czy Vanity Fair.