"Od nowa" o czym jest nowy serial HBO?

HBO już wkrótce wypuści nowy miniserial kryminalny "Od nowa" w reżyserii Susanne Bier, na podstawie powieści Jean Hanff Korelitz.
W rolach głównych zobaczymy Nicole Kidman i Hugh Granta.
"Od nowa" jest to opowieść o małżeństwie Grace i Jonathanie Fraserach, którzy mają poukładane, wymarzone życie, Grace odnosi sukcesy jako terapeutka, kończy właśnie swoją pierwszą książkę. Jednak kilka tygodni przed publikacją jej życie nagle zostaje wywrócone do góry nogami – znika jej kochający mąż, który jak się okazuje nie był tym, za kogo go uważała. Na domiar złego sprawa ma charakter publiczny. W obliczu tych wydarzeń Grace musi zbudować swój świat od nowa  – dla siebie i swojego syna.

"Od nowa": kogo jeszcze zobaczymy w nowym serialu HBO?

W najnowszym serialu "Od nowa" na ekranie poza głównymi bohaterami Nicole Kidman i Hugh Granta zobaczymy między innymi: Edgara Ramireza jako detektywa Joe Mendoza, Noaha Jupea jako Henry'ego Frasera 12-letniego syn Grace i Jonathana, Donalda Sutherlanda jako ojca Grace, emerytowanego finansistę i kochającego dziadka oraz Noma Dumezweni jako Haley Fitzgerald.

Serial powstaje na podstawie powieści Jean Hanff Korelitz pt. "Nie chciałaś wiedzieć".

Premiera miniserialu "Od nowa" ("The Undoing") zaplanowana została w HBO i HBO GO na maj. Serial liczyć będzie 6 odcinków.