Priyanka Chopra i Nick Jonas są zdecydowanie jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Aktorka i muzyk tworzą udany związek od czterech lat. Ślub wzięli w 2018 roku. Teraz na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

Priyanka Chopra i Nick Jonas zostali rodzicami

O potencjalnym dziecku pary pisało się już od momentu ich ślubu. Teraz okazało się, że choć aktorka nie była w ciąży, na świat przyszło pierwsze dziecko Priyanki Chopry i Nicka Jonasa.

21 stycznia 2022 roku na instagramowych profilach pary w tym samym czasie pojawiło się krótkie oświadczenie. Priyanka i Nick poinformowali w nim, że właśnie zostali rodzicami. Dziecko urodziła surogatka:

Cieszymy się, że możemy potwierdzić, że zostaliśmy rodzicami dziecka urodzonego przez surogatkę. Z szacunkiem prosimy o prywatność w tym wyjątkowym czasie, ponieważ skupiamy się na naszej rodzinie. Dziękujemy bardzo.

Zagraniczne media podają natomiast, że to dziewczynka, która urodziła się 15 stycznia w szpitalu w Południowej Kalifornii. 

Na podobny krok zdecydowali się m.in. Kim Kardashian i Kanye West. Ich córkę Chicago i syna Psalma również urodziły surogatki. 

Podobno piosenkarz zakochał się w aktorce od pierwszego wejrzenia. Jeśli wierzyć pogłoskom, para zaczęła spotykać się w maju 2018 roku. Priyanka Chopra na ślub swojej przyjaciółki Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszła jednak sama. Zaledwie dwa miesiące później, w lipcu Priyanka i jej o 10 lat młodszy chłopak, Nick ogłosili zaręczyny.

Ślub wzięli 1 grudnia 2018 roku w Indiach - kraju, z którego pochodzi aktorka. Uroczystość odbyła się w pałacu Umaid Bhawan, w stanie Radżastan. Para najpierw pobrała się w obrządku chrześcijańskim (ceremonię prowadził ojciec artysty), a następnie w hinduskim. Goście mieli kategoryczny zakaz używania telefonów komórkowych, a więc zdjęcia z wesela w iście bollywoodzkim stylu mogliśmy zobaczyć dopiero na instagramowych profilach pary.

Zobacz także:

Stroje dla pary zaprojektował Ralph Lauren, który pojawił się też wśród zaproszonych gości. Na ślubie zbrakło jednak ówczesnych royalsów, Harry'ego i Meghan, która była wówczas w ciąży w Archiem.