Netflix na marzec 2020: premiery i nowości miesiąca

Netflix na marzec 2020 to wielkie powroty ulubionych seriali oraz nowe filmy produkcji Netflix z całego świata. Netflix na wiosnę to dobry początek od filmu "Śledztwo Spensera", a z serialowych nowości możecie polubić "Unorthodox". Wiosną powrócą też nowe sezony "Szkoła dla elity", "On My Block", "Paradise PD" oraz "Ozark".

Dla fanów kinowych hitów też znajdzie się oferta wiosenna Netflix: od "Kleru", poprzez "Baby Driver" po "Mission: Impossible - Fallout".

Netflix na marzec 2020: seriale, które warto obejrzeć

Z pewnością wielką gratką dla fanów Netflix będzie powrót trzeciego sezonu "Ozark" mrocznej opowieści o rodzinie, która ucieka przed wierzycielami aka gansterami i próbuje ułożyć sobie życie na nowo w sennym amerykańskim miasteczku. Dla tzw. young adults wraca młodzieżowa licealna drama z Hiszpanii, czyli  "Szkoła dla elity". Nowością jest na pewno dość osobliwy i tym samym interesujący serial "Unorthodox". To opowieść o wielokulturowości, ślepych wierzeniach i kobiecości w epicentrum ortodoksji. Młoda kobieta ucieka z Brooklynu do Berlina przez zaaranżowanym małżeństwem. Niestety nie udaje jej się całkowicie zmienić swojego życia, a przeszłość depcze jej po piętach.

Netflix marzec 2020: pełna lista seriali

6 marca

 • "Zadzwoń do Saula: Sezon 5"
 • "Paradise PD: Część 2"
 • "The Protector: Sezon 3"

11 marca

 • "The Circle - Brazylia: Sezon 1"

Być sobą czy udawać kogoś innego? Uczestnicy konkursu popularności, który właśnie dotarł do Brazylii, muszą podjąć właściwą decyzję. Stawką jest wysoka nagroda pieniężna.

 • "On My Block: Sezon 3"

13 marca

 • "100 ludzi: Sezon 1"
 • "Bloodride: Sezon 1"

Norweska antologia łącząca horror z czarnym skandynawskim humorem. Każda opowieść jest osadzona w innym realistycznym świecie, ale wszystkie są równie nieszablonowe

 • "Kingdom: Sezon 2"
 • "Szkoła dla elity: Sezon 3"
 • "The Valhalla Murders"

Ambitna detektyw z Islandii nawiązuje współpracę z gliniarzem z Norwegii, aby zbadać serię morderstw, które mogą być połączone z okropną traumą.

 • "Kobiety nocy"

Prześladowana przez mroczną przeszłość żona wschodzącej gwiazdy amsterdamskiej polityki zostaje wciągnięta w podziemny świat seksu i narkotyków.

20 marca

"Dare Me: Sezon 1"

"Feel Good: Sezon 1"

"List do króla: Sezon 1"

"Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker: Miniserial"

Ten miniserial opowiada niesamowitą prawdziwą historię Madam C.J. Walker — pierwszej Afroamerykanki, która została milionerką dzięki własnej przedsiębiorczości.

25 marca

"Znaki: Sezon 1"

Po odkryciu podobieństw między morderstwem młodej kobiety a nierozwiązaną sprawą sprzed lat nowy komendant policji musi przerwać milczenie panujące w miasteczku.

26 marca

"Black Lightning: Sezon 3"

"Unorthodox: Sezon 1"

Młoda kobieta ucieka z Brooklynu do Berlina przed zaaranżowanym małżeństwem. Jednak przeszłość nie daje o sobie zapomnieć.

27 marca

"Mistrzowie renowacji samochodów: Sezon 2"

"Ozark: Sezon 3"

Netflix marzec 2020: pełna lista filmów

6 marca

"Guilty"

"I am Jonas"

"Podwójne morderstwo: Cisza białego miasta"

"Śledztwo Spensera"

8 marca

"Sitara: Dajcie dziewczynkom marzyć"

13 marca

"Gokarty"

"Zaginione dziewczyny"

20 marca

"Bun maska"

"Platforma"

"Ultras"

25 marca

"Były lokator"

"Curtiz – Węgier, który wstrząsnął Hollywood"

27 marca

"Znak diabła"

Gdy dwie siostry otwierają starożytną księgę i uwalniają pradawne zło, ich jedyną nadzieją na ratunek jest opętany ksiądz walczący z własnymi demonami.