Necking: czy potrzebujemy gry wstępnej?

Zdecydowanie tak! To sztuka, która wymaga wrażliwości na potrzeby drugiej osoby i znajomości jej czułych punktów. Jedną z technik, które powoli podniosą temperaturę w sypialni jest necking.  Necking polega na pieszczeniu szyi, karku i okolic za uszami. Te miejsca są wyjątkowo wrażliwe, a często pomijane podczas gry wstępnej. 

Necking: na czym polega?

Necking pochodzi od angielskiego słowa neck, czyli szyja. Necking polega na całowaniu, głaskaniu, pobudzaniu oddechem bardzo wrażliwych stref erogennych na szyi i jej okolicach. To miejsca bardzo dobrze unerwione, dzięki czemu intensywniej reagują na wysyłane bodźce.

Necking jest uwielbiany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, stąd jest obecnie najgorętszym trendem panującym w sypialniach kochanków. 

W przypadku panów pocałunki muszą być jednak bardziej zdecydowane i drapieżne. 

Necking: jakie są techniki neckingu?

Zwolennikami neckingu są przede wszystkim kobiety, które czerpią z tego sposobu pieszczot najwięcej przyjemności. Necking to idealna propozycja na grę wstępną. Jak pieścić partnera/partnerkę metodą neckingu krok po kroku?

Pamiętajcie, że intensywność pieszczot w przypadku partnerek i partnerów jest inna. Panowie wolą bardziej zdecydowane i drapieżne ruchy.

Necking to idealny pomysł na grę wstępną, jeśli chcesz zaskoczyć swojego partnera w sypialni

Techniki neckingu krok po kroku zdradzamy w naszej galerii!