„W tym sezonie jedną z głównych inspiracji w świecie mody jest wszystko, co kojarzy się z wodą” - mówi Paweł Marczewski, stylista. „Ten sam motyw wykorzystują też mistrzowie fryzjerstwa” – dodaje Agnieszka Płusa, stylistka fryzur.

Nawilżaj włosy po brzegi

Woda była również inspiracją dla twórców Herbal Essences. Zgodnie z tym trendem, powstał wariant Nawilżenie po brzegi, który zapewnia włosom optymalny poziom nawilżenia, sprawiając, że stają się miękkie w dotyku, lśniące i bardziej podatne na układanie. Gładkie, jedwabiście miękkie, zniewalająco pachnące, kuszące włosy to marzenie wielu kobiet, które borykają się z przesuszonymi, łamliwymi i matowymi kosmykami. Pozbawione wilgoci włosy elektryzują się, trącą blask i objętość. Co sprawia, że włosy tracą wilgoć? Z upływem czasu słabnie ochronna warstwa łusek, a to sprawia, że włosy łatwiej tracą wilgotność ze swego wnętrza. Im dłuższe, a co za tym idzie, starsze włosy, tym słabiej łuski spełniają swoją funkcję ochronną i tym bardziej włosy mogą być wysuszone i zniszczone. Eksperci Herbal Essences sprawdzili, jakie korzyści daje regularne stosowanie wariantu Nawilżenie po brzegi. Testy wykazały, że kondycja włosów po jego zastosowaniu znacznie się poprawia, a mokre włosy rozczesują się aż o 50% łatwiej, niż w przypadku stosowania szamponu bez właściwości odżywczych. Linia Herbal Essences pozwala utrzymać optymalny poziom odżywienia włosa, tworząc cieniutką, niewidoczną warstwę ochronną dookoła każdego z nich. Badania potwierdziły, że konsekwentne stosowanie zestawu: szampon, odżywka i maska Herbal Essences Nawilżenie po brzegi, wyraźnie ułatwia rozczesywanie włosów i sprawia, że są one lepiej nawilżone, a w konsekwencji jedwabiście gładkie i olśniewająco błyszczące. Dlatego, najlepsze efekty można uzyskać stosując podczas każdego mycia szampon i odżywkę, a raz w tygodniu maskę Nawilżenie po brzegi.

Wodne trendy

Aby przenieść się do rajskiego świata marzeń, warto sięgać po „wodne trendy” wprost ze światowych wybiegów – „w modzie przejawem tych inspiracji są połyskliwe, lekkie, lejące się tkaniny, subtelnie opływające sylwetkę. Motyw wody znajduje odzwierciedlenie również w kroju, a lejące się dekolty są świetnym tego przykładem. Tego typu wycięcia stosowane są nie tylko z przodu, ale także i z tyłu kreacji - bluzki czy sukienki - gdzie pięknie odsłaniają plecy. Połyskujące, przywołujące na myśl wodę tkaniny, królują zarówno w modzie codziennej, jak i wieczorowej. Dodatkowym elementem potęgującym efekt płynności kreacji jest jej kolor. W tym sezonie szalenie modne są błękity– począwszy od zimnego kobaltu po ciepłe odcienie, jak te z ostatniej kolekcji Versace” - mówi Paweł Marczewski. Wodne trendy widoczne są również w makijażu. Tu panują lekkie, transparentne błękity i połyskujące niczym tafle wody usta. W wieczorowym makijażu nie może zabraknąć granatu i lśniących metalicznym blaskiem cieni. Przyjrzyjmy się wodnym inspiracjom w świecie fryzjerstwa – „W tym sezonie z pełnym przekonaniem proponuję połyskujące metalicznym blaskiem, uwodzicielskie fale. W obowiązujące trendy idealnie wpisuje się też fryzura podkreślająca naturalny skręt włosów. Tylko odpowiednio nawilżone włosy pozwalają wyczarować takie właśnie, najmodniejsze fryzury. By uzyskać pożądany efekt należy pamiętać o właściwej, konsekwentnej pielęgnacji włosów. Wielu paniom przyda się więc na pewno wariant Herbal Essences Nawilżenie po brzegi” – tłumaczy Agnieszka Płusa, stylistka fryzur. 
A więc czas na blask i pełne zanurzenie w świecie nawilżenia!


Nawilżenie po brzegi – szampon 250 ml – 8,49 zł, 400 ml - 12,49 zł
Nawilżenie po brzegi – odżywka 250 ml – 8,49 zł, 400 ml - 12,49 zł
Nawilżenie po brzegi – intensywna maska 200 ml – 14,99 zł