Proste? Jednak z wcieleniem tych zasad w życie możemy mieć trudności, zwłaszcza gdy jesteśmy zabiegani i nie starcza czasu na dokładne planowanie rodzinnego menu. Warto jednak popracować nad ich przezwyciężeniem – dla zdrowia, dobrego samopoczucia i lepszej kondycji organizmu!

Napełniają dobrą energią i doskonale nawadniają

Spożywanie około 5. porcji świeżych owoców i warzyw powinno stać się codziennym nawykiem każdego dziecka. Dobrze, by nasze pociechy spożywały je jako składnik posiłków, czy w formie przekąski, przegryzając surowe jabłko lub marchewkę. Jeśli jednak nie mają pod ręką świeżego warzywa czy owocu, śmiało mogą sięgnąć po naturalne ekologiczne soki, które mają mnóstwo wartości odżywczych, a dodatkowo są łatwiejsze do spożycia w każdych warunkach. Naturalną porcję zdrowia zapakowaną w wygodny kartonik dzieci mogą mieć ze sobą w szkolnym plecaku, na placu zabaw, czy podczas wycieczki.

Jako jedna z 5. dziennych porcji warzyw i owoców doskonale sprawdzą się BIO soki 100%, dostępne w trzech pysznych smakach gruszka-jabłko, jabłko-marchew oraz jabłko-marchew-banan. Wszystkie są produkowane wyłącznie z wysokiej jakości owoców i warzyw pochodzących z ekologicznych upraw i, co ważne, bez dodatku cukru oraz bez konserwantów. Dzięki temu soki z upraw rolnictwa ekologicznego są produktem w pełni bezpiecznym, polecanym dla dzieci już od 5. miesiąca życia. Równie prosty i naturalny skład ma również BIO woda + sok. To doskonałe napoje o soczystych, uwielbianych przez dzieci smakach: jabłko-pomarańcza, jabłko – mango i jabłko. Zostały wyprodukowane na bazie wody mineralnej i zawierają minimum 45% ekologicznych soków tłoczonych. Chętnie sięgają po nie zwłaszcza starsze dzieci, które potrzebują nawodnienia podczas treningów, jazdy na rowerze czy szaleństw w skate parku. Wszędzie napełniają dobrą energią i doskonale nawadniają.

Potwierdzeniem naturalności produktów Pysio BIO jest przyznany im certyfikat rolnictwa ekologicznego. Obecny na opakowaniu w postaci znaku charakterystycznego zielonego listka świadczy o organicznym pochodzeniu oraz wysokiej i stale kontrolowanej jakości. Gwarantuje także, że warzywa i owoce użyte do produkcji soku rosły bez użycia środków chemicznych i GMO.

Dzieci chętnie spróbują też ekologicznego soku jabłkowego, który powstaje wyłącznie z naturalnie pielęgnowanych owoców pochodzących z organicznych upraw. Dzięki temu może również poszczycić się EKOcertyfikatem. Sok, którego źródłem są dojrzewające w słońcu najlepsze odmiany jabłek to prawdziwy smak natury i cenne źródło witamin oraz innych dobroczynnych składników, które będą wspierać organizm twojego dziecka o każdej porze roku. Każda szklanka EKOsoku to doskonała inwestycja w zdrowie i budowanie odporności malucha.

Dokonuj najlepszych wyborów dla swojej rodziny, a jednocześnie całej planety. Uzupełnij codzienne menu o naturalną porcją zdrowia, podając dzieciom ich ulubione soki ekologiczne i napoje BIO!

Mat. prasowe

Zobacz także: