Natalia Szroeder pokazała się w krótkich włosach

Natalia Szroeder zamieściła na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy i słów zaskoczenia ze strony fanów. Dlaczego nowa fryzura Natalii Szroeder budzi takie emocje?

Piosenkarka na zdjęciu ma włosy ścięte na krótko, pocieniowane w charakterystyczne pazurki. Fani trafnie zauważyli, że nowa fryzura Natalii Szroeder przypomina im fryzurę Edyty Górniak z czasów młodości. 

Jak młoda Edyta Górniak - pisze jedna z obserwatorek. 

"Miałam to samo spostrzeżenie" - przyklaskuje tej opinii kolejna. Rzeczywiście Natalia Szroeder nam również przypomina charakterystyczną krótką fryzurę Górniak.

Pojawiły się również głosy, że teraz Natalia Szroeder przypomina im Tokio - bohaterkę serialu "Dom z papieru" na Netflixie.

Nowa krótka fryzura Natalii Szroeder: fani mają swoją teorię

Nowa krótka fryzura Natalii Szroeder nie do końca przekonała wszystkich fanów, którzy mają na ten temat nawet swoją teorię. Trudno im uwierzyć, że piosenkarka ścięła swoje długie i gęste włosy. Co zatem myślą o nowej fryzurze Natalii?

Podejrzewam że peruka, ale ładnej buzi i tak we wszystkim ładnie - piszą w komentarzach.

Z pewnością Natalia Szroeder z uśmiechem na twarzy czyta gorące komentarze pod jej najnowszym zdjęciem w krótkich włosach na Instagramie. My też zastanawiamy się, czy rzeczywiście gwiazda zdecydowała się aż na tak odważną metamorfozę. A Wy jak myślicie?

Natalia Szroeder w nowej fryzurze: zdjęcia