Kim jest Natalia Szroeder? Z odpowiedzią na to pytanie z pewnością nie mają problemu setki tysięcy osób, które obserwują tę młodą artystkę w mediach społecznościowych. Jeśli jednak nazwisko tej piosenkarki do tej pory pozostawało dla was nieznane, to już spieszymy wam z pomocą. Natalia Szroeder to wokalistka, która pomimo swojego wieku ma już na koncie sukcesy, których mogłaby jej pozazdrościć niejedna starsza koleżanka z branży muzycznej. Jej przygoda na scenie zaczęła się już w wieku 4 lat od występu w telewizyjnym programie "Od przedszkola do Opola". Kilka przebojów z jej udziałem, które dotarły na szczyty radiowych list przebojów w Polsce sprawiło, że Natalia jeszcze przed ukończeniem 20. roku życia stała się idolką nastolatków. Młoda gwiazda nie ogranicza się jednak tylko do śpiewania. Natalia pisze teksty, ale także gra na skrzypcach i fortepianie. Nie jest to przypadek, bowiem cała rodzina artystki ma wiele wspólnego ze sztuką i muzyką. Jej mama, Joanna śpiewa w zespole ludowym Modraki, który założył jej dziadek, Waldemar Kapiszka. Z kolei troje z jej rodzeństwa - siostra Marcelina i bracia Melchior i Stanisław - tworzą zespół Rusland Trio. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć o Natalii Szroeder!

ZOBACZ: Adam Kszczot - kim jest sportowiec, który gości w programie Kuby Wojewódzkiego?

Natalia Szroeder - wiek, wzrost

Natalia Szroeder urodziła się 20 kwietnia 1995 w Bytowie. Nie da się ukryć, że poza niewątpliwym talentem wokalnym ta 22-letnia piosenkarka może się pochwalić też niezwykle zgrabną sylwetką. Ile wzrostu ma Natalia Szroeder? Niech nie zmylą was zdjęcia ze ścianek i czerwonych dywanów, gdzie artystka zazwyczaj pozuje w butach na wysokim obcasie - Natalia mierzy zaledwie 165 cm.

Natalia Szroeder - Instagram

Jak przystało na gwiazdę młodego pokolenia, piosenkarka regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie Natalii Szroeder znajdziecie nie tylko mnóstwo zdjęć z koncertów i słodkich selfie, ale też całkiem sporo ujęć ukazujących Natalię od bardziej prywatnej strony. Jeśli więc chcecie ją poznać jeszcze lepiej, to koniecznie dołączcie do ponad 157 tys. osób, które obserwują profil @natalia_szroeder na Instagramie.

Natalia Szroeder - piosenki

Dyskografia Natalii Szroeder na razie nie jest zbyt imponująca. Choć artystka jest w pełni aktywna na scenie muzycznej od 2011 roku, to na razie ma na swoim koncie tylko jeden album o nazwie "Natinterpretacje" z października 2016 roku. To właśnie na tej płycie znalazły się jej hity "Lustra, "Domek z kart", "Powietrze" oraz "Zamienie Cię". Starsze hity Natalii Szroeder to z kolei m.in.: "Wszystkiego na raz" i "Teraz ty" z Liberem, który prywatnie od 2014 roku jest mężem Sylwii Grzeszczak.

Lubicie piosenki Natalii Szroeder?