Natalia Vodianova to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zarabiających rosyjskich modelek. Jej wybrankiem jest francuski milioner Antoine Arnault. Zdradzamy historię związku młodej pary i opisujemy niesamowitą karierę modelki, przypominającą losy bajkowego Kopciuszka!

Natalia Vodianova wyszła za mąż, jej mężem jest miliarder Antoine Arnault

21 września w Paryżu Natalia Vodianova wzięła ślub z francuskim milionerem Antoinem Arnaultem. Modelka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z nowo poślubionym mężem zrobione po kameralnej ceremonii. Wydarzenie miało miejsce przed urzędem stanu cywilnego w luksusowej 16. dzielnicy Paryża. Natalia Vodianova ubrana była w biały komplet od rosyjskiej projektant mody haute couture Ulyany Sergeenko. Pięknie prezentowała się w spódnicy midi i bluzce z mocno zaznaczonymi ramionami i paskiem w talii oraz bukietem polnych kwiatów w rękach.

Zobacz też: Urodowe sekrety słynnych rosyjskich piękności - niektóre kosztują grosze albo nic!

Natalia Vodianova - związek modelki i milionera

Modelka związana jest ze swoim obecnym mężem od 2011 roku i ma z nim dwóch synów 6-letniego Maxima i 4-letniego Romana. Wybranek Natalii Vodianovej jest synem Bernarda Arnaulta, czyli właściciela francuskiego koncernu modowego LVMH, do którego należy między innymi Louis Vuitton. Ojciec Antoine Arnaulta jest najbogatszym człowiekiem w Europie. Para zaręczyła się w sylwestra, a data ślubu była przekładana ze względu na pandemię koronawirusa, aż do teraz!

Photo: Getty Images

Natalia Vodianova - pierwszy mąż, dzieci i rozwód

Związek z Antoinem Arnaultem nie jest pierwszym małżeństwem modelki. Natalia Vodianova przez ponad 10 lat związana była ze starszym o 13 lat Justinem Portmanem. Brytyjczyk nosi tytuł Lorda i należy do znanej londyńskiej rodziny zajmującej się rynkiem nieruchomości. Para poznała się w Paryżu na imprezie wspólnego znajomego. Po niecałych dwóch latach związku na świat przyszło pierwsze dziecko pary - Lucas, Natalia Vodianova w chwili porodu miała 19 lat. W 2001 roku odbył się ślub cywilny pary w Wielkiej Brytanii a po roku ślub kościelny w Sankt Petersburgu i wesele trwające aż 3 dni. Podczas małżeństwa trwającego 10 lat Justin Portman i Natalia Vodianova doczekali się jeszcze dwójki dzieci - córeczki Nevy i syna Victora.

Zobacz także:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Vodianova (@natasupernova) Lip 24, 2020 o 6:04 PDT

 

Rozwód Natalii Vodianovej - doniesienia o byłym mężu o skłonnościach do alkoholu i hazardu

Małżeństwo, mimo że uchodzące w świecie show-biznesu za udane, rozpadło się w 2011 roku. Media podejrzewały, że przyczyną rozstania był konflikt na tle finansowym. Mimo powszechnego przekonania o rodzinnej fortunie Justina Portmana, dzięki, której nie musiał pracować i asystował żonie w służbowych wyjazdach, to modelka miała zarabiać na utrzymanie rodziny. Pieniądze zarobione przez Natalię Vodianovą dzięki lukratywnym kontraktom m.in. z marką Chanel, mąż wydawał na grę w kasynie i alkohol. Kilka lat po rozstaniu na profilu Justina Portmana w mediach społecznościowych pojawił się post, w którym pisał o swojej chorobie alkoholowej, która była przyczyną rozwodu słynnej pary. Wpis szybko po opublikowaniu został usunięty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Vodianova (@natasupernova) Mar 8, 2020 o 11:47 PDT

 

Biedne dzieciństwo i młodość Natalii Vodianovej

Historia Natalii Vodianovej przypomina bajkę o Kopciuszku. Przyszła modelka urodziła się w Niżnym Nowogrodzie w Rosji jako najstarsza z trójki dzieci. Kiedy na świecie pojawiła się jej młodsza siostra i okazało się, że choruje na porażenie mózgowe. Natalia Vodianova musiała pomóc matce po odejściu ojca i zarabiać na swoją rodzinę. Codziennie rano wstawała o 4, aby pójść z ciężkimi skrzynkami pełnymi owoców na targ. Po pracy chodziła do szkoły i opiekowała się młodszą siostrą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Vodianova (@natasupernova) Lut 25, 2020 o 7:30 PST

 

Kariera modelki i droga na sam szczyt

Kiedy skończyła 16 lat, poznała chłopaka, który pracował jako model w Moskwie. Za jego namową zgłosiła się na casting organizowany przez francuską agencję modelek Viva Models i mimo braku pewności siebie dzień później dostała telefon z propozycją przyjazdu do Paryża i pracy jako modelka. W 3 miesiące nauczyła się podstaw angielskiego i w 1999 roku poleciała na pierwszy kontrakt do Francji. Jak każda początkująca modelka brała udział w wielu castingach, jednak miesięcznie zarabia jedynie 100 dolarów, z których część wysyłała do rodziny w Rosji. Nauczona ciężkiej pracy i wytrwałości nie poddała się, a jej pracowitość zaowocowała sukcesem. Niedługo po przyjeździe wystąpiła w reklamie perfum Gucci a później w pokazie mody Calvina Kleina. Już w 2001 roku jej twarz zobaczyć było można na wielu okładkach, a kariera nabrała tępa.

Photo: Getty Images

Miętowa marynarka w stylu Natalii Vodianovej

 

Fundacja Naked Heart, działalność charytatywna modelki

Natalia Vodianova nie wstydzi się mówić o swojej przeszłości, często opowiada historię kariery. Modelka nigdy nie zapomniała o korzeniach i miejscu, z którego się wywodzi dlatego, prowadzi szeroką działalność charytatywną na rzecz ubogich dzieci w Rosji. Natalia Vodianova jest założycielką fundacji Naked Heart dbającej o bezpieczeństwo i rozwój dzieci z rodzinnego kraju.

Zobacz też: Natalia Vodianova - historia rosyjskiego Kopciuszka