Natalia Kukulska zamieściła wzruszający wpis na Instagramie

Natalia Kukulska podzieliła się ostatnio ze swoimi fanami poruszającym wpisem. Artystka wspomina w nim swoją zmarłą babcię Halinę, która po tragicznej śmierci mamy Anny Jantar opiekowała się 4-letnią wówczas Natalką.

Babcia Natalii Kukulskiej, Halina Szmeterling zmarła pięć lat temu, a piosenkarka do tej pory odczuwa za nią wielką tęsknotę.

Pięć lat temu musiałyśmy się pożegnać… do końca byłyśmy blisko i to się nie zmienia, bo rezonują we mnie wszystkie wspólne chwile, które mnie tworzyły, wychowywały… przeciwko którym nawet się buntowałam. Teraz tyle bym dała by znów się poczuć przez nią zaopiekowaną, jak wtedy, gdy byłam dzieckiem albo poczuć się potrzebną, gdy role się odwróciły i ona potrzebowała mojej opieki.

Przy okazji tych słów Natalia Kukulska zamieściła fotografię swojej babci Haliny, która zmarła w wieku 92 lat.

Moja Kochana… no spójrzcie na tę twarz pełną dobroci. Choć życie nie było często dla niej łaskawe zawsze potrafiła błyszczeć szlachetnością. Jestem pełna wdzięczności i wiele rzeczy rozumiem coraz bardziej.

Natalia Kukulska żegnając swoją ukochaną babcię była wówczas w ciąży. W jednym z wywiadów dla magazynu "Viva!" Natalia Kukulska w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską wspomina: "To był przedziwny czas. Na pewno metafizyczny. Mam też wrażenie, że fakt, iż nosiłam w sobie dziecko, był jakimś rodzajem ochrony dla mnie. Dla mojej siły i psychiki, żebym nie siadła wtedy, kiedy odchodziła babcia. Była w tym ta dziwna zakładka, jakieś coś za coś. Czasami, jak o tym myślę, aż mam dreszcze, że się tak złożyło."

Artystka wyznała, że jej babcia "była już ledwo świadoma tego, że będę miała dziecko. Raz pamiętała, raz nie pamiętała, a byłam bardzo blisko niej. To było trudne, ale też piękne doznanie. Naprawdę miałam taki rodzaj spokoju w sobie, pomimo tego, że działy się rzeczy dramatyczne.

Na koniec długo opiekowałam się babcią i te relacje się odwróciły, jednak miałam poczucie, że jest to ktoś, kto mnie kiedyś prowadził za rękę. A teraz ta świadomość, że nie mam dziadków, nie mam też rodziców, jest przedziwna - mówiła w rozmowie z "VIVĄ!"

Fani ze wzruszeniem reagują na wpis Natalii Kukulskiej

Pod wpisem Natalii Kukulskiej nie brakuje komentarzy pełnych czułości i historii fanów.

"Szczęście, że babcia była... I zastąpiła, i że była, jaka była... Wychowała wnusię.. na medal."

"Tez straciłam mamę i byłam wychowywana przez babcię, tato też był, ale potem miał drugą żonę. Babcia odeszła dwa lata temu. Rozumiem jak nikt inny."