Natalia Kukulska jest szczęśliwą mamą trójki: 22-letniego Jana, 17-letniej Anny i 5-letniej Laury. Jej mężem od 2000 roku jest producent muzyczny, Michał Dąbrówka. Para tworzy długoletni związek oparty na szerzej przyjaźni, która zrodziła się przy okazji współpracy muzyków nad albumem "Plus" z 1997 roku. Przyjaźń zmieniła się w coś więcej w 1999 roku, kiedy Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka wyjechali razem z całym zespołem na trasę koncertową do USA. To właśnie tam pojawiło się miłosne zauroczenie, które trwa do dziś. "Nie dało się oddychać, spędzaliśmy czas nad basenem. Mieliśmy okazję dobrze się poznać. Nas z Michałem zaczęło coś do siebie przyciągać. Zachorowaliśmy na siebie. Dłuższe niewidzenie powodowało dziwny niepokój. Chcieliśmy być razem. To było bardzo silne" - wspomina w jednym z wywiadów Natalia Kukulska.

Niedawno wokalistka udzieliła szczerego wywiadu dla tygodnika Świat i ludzie, w którym podsumowuje 22-lata małżeństwa. Jak para radzi sobie z kryzysami?

Natalia Kukulska szczerze o kryzysach w małżeństwie

Natalia Kukulska w najnowszym wywiadzie dla tygodnika Świat i ludzie opowiedziała o życiu rodzinnym, którego kulisami nie dzieli się zbyt często. Wokalistka przyznała, że to ona organizuje życie rodzinne i zajmuje się problemami dnia codziennego, ponieważ jej mąż pochłonięty jest kompozycjami

Jakiś czas temu rozmowie z Anną Zajdler artystka poruszyła temat ciężkiego czasu w małżeństwie. "Mamy za sobą niejeden kryzys, różne rzeczy się dzieją. Nie ma chyba takiego związku, w którym jest cały czas wielki haj". W wywiadzie Kukulska wyjaśnia, jak radzić sobie z niechcianymi kryzysami w relacji z partnerem.

Ważne jest to, żeby ludzie, gdy dzieją się jakieś złe rzeczy, mieli szacunek do drugiej osoby, a przede wszystkim mieli otwartość na zrozumienie i rozmowę. Warto rozmawiać. [...] Mówienie o własnych uczuciach i emocjach to jest ważna rzecz w związku, ale nie każdemu to przychodzi łatwo - tłumaczy Natalia Kukulska

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: