Natalia Kukulska z pewnością poświęca bardzo dużą ilość czasu na macierzyństwo. Prócz najmłodszej córeczki Laury, jest mamą Jana i Anny. Ojcem dzieci jest długoletni partner Kukulskiej i muzyk w jej zespole, Michał Dąbrówka. Natalia ostatnio dużo koncertuje, zmieniła również nieco image (dzięki nowej fryzurze upodobniła się do matki, Anny Jantar) i cały czas opiekuje się dziećmi. Niedawno dała mini koncert na otwarciu butiku projektantki Violi Śpiechowicz, której suknie Kukulska chętnie nosi na co dzień.

Wczoraj na swoim Instagramie zamieściła piękne zdjęcie przedstawiające moment karmienia piersią Laury. Dodała hashtagi wskazujące na duży dystans do siebie: "matki wariatki", "współczesny portret", "kulisy teledysku", "matka karmiąca" wskazują na fakt, że wokalistka intensywnie pracuje również na planach zdjęciowych teledysków do nowej płyty. Najnowszy klip nosi zresztą nazwę "Kobieta". 

Takie zdjęcia gwiazd uwielbiamy, ponieważ pokazują, że tak naprawdę macierzyństwo wygląda u każdej z nas mniej więcej tak samo. Obrazki mam karmiących dostarczają wzruszeń, a w niektórych z Was budzą pewnie nostalgię. Pięknej Natalii Kukulskiej życzymy wytrwałości, choć przy wychowywaniu dwójki starszych dzieci, jest już pewnie mamą-weteranką.