Natalia Klimas o swojej ciąży: "Oszalałam z radości"

Natalia Klimas kilka dni temu podzieliła się z fanami radosną nowiną, ogłaszając na swoim Instagramie, że jest w ciąży. Aktorka zamieściła też zdjęcie, na którym widać już – choć na razie niewielki – ciążowy brzuszek. To pierwsze dziecko Natalii Klimas i biznesmena Mikołaja Bobera, z którym w czerwcu ubiegłego roku wzięła ślub. Aktorka nie ukrywa swojej radości.

- To dla nas wyjątkowy czas. Odkąd dowiedzieliśmy się o ciąży, jesteśmy w stanie euforii. Chodzę cały czas szczęśliwa. Pewnie hormony ciążowe też miały na to wpływ  – wyznała w rozmowie z „Plejadą”.

Natalia Klimas dodała też, że radości nie ukrywa również jej mama, projektantka Joanna Klimas, która podobno nie może się już doczekać aż zostanie babcią. Radosna atmosfera udzieliła się całej rodzinie. 

Natalia Klimas w ciąży: "Niewiele innych spraw mnie interesuje"

Natalia Klimas śmieje się, że nie podejrzewała siebie o takie zainteresowanie "mamusiowymi tematami". Dodaje jednak, że w tej chwili jest niewiele innych spraw, które ją interesują:

- Jezu jak ja się cieszę, że już mogłam powiedzieć Wam o tym, że jestem w ciąży, bo wreszcie mogę gadać i pisać o tym, czym żyję od mieeesięcy! O jedzeniu w ciąży, o ciuchach w ciąży, o samopoczuciu w ciąży! O niemowlęcych ubrankach, wózeczkach i kołyskach. Śpioszkach, czapeczkach i gryzakach. Mogłabym teraz wtrącić, że nie spodziewałam się, że do tego stopnia wkręcę się w mamusiowe tematy, ale byłoby to nieszczerością. Wiedziałam, że jak już to się wydarzy, oszaleję! No i oszalałam! Niewiele innych spraw mnie interesuje. - napisała na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jezu jak ja się cieszę, że już mogłam powiedzieć Wam o tym, że jestem w ciąży, bo wreszcie mogę gadać i pisać o tym, czym żyję od mieeesięcy! O jedzeniu w ciąży, o ciuchach w ciąży, o samopoczuciu w ciąży! O niemowlęcych ubrankach, wózeczkach i kołyskach. Śpioszkach, czapeczkach i gryzakach. Mogłabym teraz wtrącić, że nie spodziewałam się, że do tego stopnia wkręcę się w mamusiowe tematy, ale byłoby to nieszczerością. Wiedziałam, że jak już to się wydarzy, oszaleję! No i oszalałam! Niewiele innych spraw mnie interesuje. Gapię się na obce dzieci w restauracjach, w sklepach i na ulicach! Nagle wokół mnie jest mnóstwo dzieci i kobiet w ciąży! Czy to normalne? Na instagramie followuje tylko brzuchate blogerki albo instamamusie i wchłaniam wiedzę jak gąbka! Chociaż, czy skutecznie? Ostatnio na wizytę do lekarza, zapomniałam książeczki ciążowej i Pani doktor z porozumiewawczym uśmiechem mówi do Mikołaja (mojego męża) :”Bardzo proszę pilnować teraz żony, może być zapominalska, ma spuchnięty od ciąży mózg!!” Dziękuję Wam bardzo, bardzo za cudowne życzenia, jeszcze nigdy nie dostałam za pośrednictwem instagrama takiej dawki ciepła i życzliwości!

Post udostępniony przez Natalia Klimas-Bober (@nataliaklimas) Mar 23, 2019 o 9:07 PDT

Natalia Klimas dodaje też, że całkowicie oszalała na punkcie bycia mamą:

- Gapię się na obce dzieci w restauracjach, w sklepach i na ulicach! Nagle wokół mnie jest mnóstwo dzieci i kobiet w ciąży! Czy to normalne? Na instagramie followuję tylko brzuchate blogerki albo instamamusie i wchłaniam wiedzę jak gąbka.

Aktorki nie opuszcza też poczucie humoru. Na Instagramie podzieliła się ze swoimi fanami zabawną anegdotą:

- Ostatnio na wizytę do lekarza, zapomniałam książeczki ciążowej i Pani doktor z porozumiewawczym uśmiechem mówi do Mikołaja (mojego męża): "Bardzo proszę pilnować teraz żony, może być zapominalska, ma spuchnięty od ciąży mózg!" Dziękuję Wam bardzo, bardzo za cudowne życzenia, jeszcze nigdy nie dostałam za pośrednictwem Instagrama takiej dawki ciepła i życzliwości!