Natalia Kaczmarek, mistrzyni olimpijska w sztafecie mieszanej oraz Konrad Bukowiecki, utytułowany kulomiot już niebawem zawalczą o medale na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy w Monachium. Nawet, jeśli ich nie zdobędą, to i tak wygrali już coś znacznie cenniejszego. Miłość i wzajemne wsparcie, które napędzają ich do działania.

Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki - jak się poznali?

Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki są parą od czterech lat, ale znają się dłużej. Między mistrzynią olimpijską a kulomiotem po raz pierwszy zaiskrzyło w styczniu 2018 roku podczas obozu sportowego w RPA. Na początku troszeczkę się zakumplowaliśmy, przez parę miesięcy byliśmy w takim friendzonie - wspominał Konrad Bukowiecki w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Po siedmiu miesiącach od tamtego obozu już nie widzieli za sobą świata. Niestety, dzieliły ich setki kilometrów - on bowiem pochodzi ze Szczytna, ona z Drezdenka w województwie lubuskim. Jedną opcją były częste spotkania na obozach. Na jednym z nich podjęli decyzję, że zamieszkają wspólnie. W końcu bycie razem i wzajemna motywacja są dla nich niesamowitą siłą napędową. 

Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki - jaką są parą?

Dziś na wszystkie zgrupowania jeżdżą razem. tym roku byliśmy właściwie na wszystkich zgrupowaniach razem. Tak naprawdę można powiedzieć, że zabieramy dom ze sobą - powiedziała Natalia Kaczmarek we wspomnianej wcześniej rozmowie.

Choć to on jest większy i silniejszy, to w ich związku dominuje Natalia. 

Jest dla mnie osobą idealną. Jest dziewczyną, którą kocham [...] Nie wydaje mi się, żebym był pantoflem, chociaż może trochę jestem [...] Lepiej mieć święty spokój niż rację - żartował Konrad Bukowiecki w "Dzień Dobry TVN".

Konrad wbrew temu, że jest większy, to ma bardzo mięciutkie serduszko. Oni fajnie się uzupełniają, czasem to on jest takim mocniejszym charakterem, a czasem to Natalia pokazuje swój pazur - opowiadała o parze Małgorzata Hołub-Kowalik, biegaczka, a prywatnie przyjaciółka Natalii.

Byłoby przepięknie gdybyśmy we dwójkę stanęli na podium i wrócili z medalami - mówiła przed Mistrzostwami Europy Natalia Kaczmarek.

Parze życzymy więc samych sukcesów i niekończącej się miłości! Wspólne zdjęcia Natalii Kaczmarek i Konrada Bukowieckiego znajdziecie w galerii pod artykułem.

#LoveStories na kobieta.pl: