Natalia Janoszek zebrała milion dolarów na cele charytatywne

Jeśli do tej pory nikt nie słyszał o Natalii Janoszek, to właśnie to się zmieni. Dzisiaj wszyscy mówią o wyjątkowej akcji, w jakiej wzięła udział polska aktorka. robiąca karierę głównie za granicą. 

Natalia Janoszek przeprowadziła jakiś czas temu licytację za pośrednictwem specjalnej platformy organizującej aukcje charytatywne. To właśnie dzięki temu udało się Natalii zdobyć blisko milion dolarów na cele charytatywne. Tyle właśnie przeznaczył grecki milioner Victor Restis za kolację w towarzystwie polskiej artystki.

Ta kolacja ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Prawdopodobnie po 18 października wybiorę się do Aten na spotkanie. Nie ukrywam, że się cieszę, bo pomożemy wielu różnym fundacjom - mówiła gwiazda w "Dzień Dobry TVN"

Kim jest Natalia Janoszek?

Natalia Janoszek to kobieta wielu talentów, które zostały docenione za granicą. Mieszkająca na co dzień w Polsce Natalia Janoszek oprócz licznych nagród w konkursach piękności, w 2012 roku zadebiutowała w bollywoodzkim filmie "Dreamz", gdzie zagrała główną rolę. W 2015 zagrała w amerykańskim dokumencie The Green Fairy u boku Lindy Blair, zaś w 2019 do kin trafił film Chicken Curry Law, w którym zagrała główną rolę. Potem był udział w amerykańskiej komedii "The Swing of Things"

Natalia Janoszek dwukrotnie zdobyła nagrodę JIFFA dla najlepszej aktorki międzynarodowej (2018, 2019), tym samym zostając pierwszą polską aktorką wyróżnioną indyjską nagrodą filmową. Teraz Natalia ma w planach pokazać się polskiej publiczności i jak podkreśla chce pokazać wszystkie swoje talenty: aktorski, wokalny i taneczny.

Chcę pokazać tutaj to, za co zostałam doceniona za granicą - podsumowała gwiazda.

Natalia Janoszek na okładce "L’Officiel Arabia"

Natalia Janoszek w ostatnim czasie może pochwalić się sesją zdjęciową i wywiadem dla magazynu "L’Officiel Arabia". To wyjątkowe wyróżnienie, które dotychczas przypadło w udziale tylko tej polskiej aktorce. W "DDTVN" Natalia zdradziła, że choroba pokrzyżowała jej plany, żeby wystąpić w sesji we wskazanym terminie. Ale finalnie wzięła sprawy w swoje ręce i się udało.

Troszeczkę się pochorowałam i sporo czasu spędziłam ostatnio w Polsce, głównie w szpitalach. Ta sesja bardzo odwlekała się w czasie. Miała miejsce zaledwie dwa tygodnie temu, musiałam ją zorganizować na własną rękę - wyznała w wywiadzie Janoszek.

Efekty sesji są naprawdę niesamowite, a kreacje jednego z największych arabskich projektantów Michaela Cinco robią wrażenie. "To jeden z moich ulubionych projektantów. Spotkaliśmy się już w Cannes, gdzie widział mnie na czerwonym dywanie. Na początku trochę mnie nie lubił, ale się poznaliśmy i teraz pokazuję się w jego sukniach. Bardzo się cieszę, że to on mnie ubrał."

Efekty tej współpracy możecie zobaczyć poniżej: