Naszyjniki: jak je nosić na co dzień? Zasada nr 1

Trendy biżuteryjne nie przechodzą takiej zmienności trendów, jak te odzieżowe, ale tej jesieni i zimy nadchodzi dla nich rewolucja. Znasz wszystkie złote zasady, jakimi karmiły cię mamy i babcie na temat noszenia dodatków. W tym sezonie - zapomnij o nich. Puść w niepamięć konwenanse na temat noszenia odpowiednich pierścionków na odpowiednich palcach, skromności, kompletach i nie łączeniu złota ze srebrem. Ale najgorętszym trendem tego sezonu będą naszyjniki w zmultiplikowanej wersji. 

Zobacz też: Komu pasuje złota, a komu srebrna biżuteria? Znana blogerka ma na to niezawodny trik

Możesz je łączyć bez względu na kruszec i zdecydowanie nie musisz się ograniczać w ich liczbie - dwa naszyjniki razem wyglądają świetnie, a trzy już...genialnie! Spójrz tylko na instagramowe zdjęcia inspiracyjne najpopularniejszych polskich marek biżuteryjnych jak Ania Kruk, Berries & Co, Jagg, Magda Wójcik, Kopiszka - te dziewczyny wiedzą, co jest modne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@aniakruk_jewellery) Paź 9, 2020 o 9:45 PDT

Naszyjniki: jak je nosić na co dzień? Zasada nr 2

Najmodniejszym obecnie sposobem na naszyjniki jest noszenie ich w dużej ilości - możesz łączyć ze sobą kilka naszyjników tej samej długości lub mnogą liczbę różnych tak, by układały się na twoim dekolcie kaskadowo. Wspomniałyśmy o dwóch zasadach w trendach biżuteryjnych - jedna to różnorodność. Drugim sposobem na stylizację biżuterii jest noszenie ich bliźniaczych odpowiedników - np. dwa identyczne srebrne amulety lub jeśli nie posiadasz takich "bliźniaków", to dobierz do siebie chociażby takie same kształty wisiorków lub podobny łańcuszek. 

Zobacz też: Biżuteria, która pasuje do jesiennych ubrań: swetrów, golfów i szali

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jewelry brand (@berriesandco) Lip 31, 2020 o 11:36 PDT

cnkjjzdjkjzk