Najmodniejszy kolor sezonu - słony karmel! Zobacz dodatki w tym apetycznym odcieniu

Ten kolor to mistrz świata - podkreśla urodę zarówno blondynek, jak i brunetek. Ociepla karnację i rozświetla cerę. A do tego tak świetnie wpisuje się w jesienną aurę. Projektanci oszaleli na punkcie słonego karmelu i oblali nim nie tylko sylwetki w total lookach, ale też dodatki: buty, torebki, szale oraz płaszcze i kurtki

Ten kolor świetnie wygląda na długich trenczach, płaszczach oraz skórzanych kurtkach w stylu lat 70. Wypróbuj też supermodny trend w stylu power dressing - damski garnitur w odcieniu ciepłego brązu.

Torebki w kolorze słonego karmelu

Kolor ciepłego brązu, który przypomina nam słony karmel, świetnie wygląda na dodatkach. Dodaje całej stylizacji ultramodnego efektu i jest niezwykle praktyczny. Pięknie wygląda zestawiony z innymi królującymi tej jesieni i zimy kolorami: wrzosem, zielenią i bordo. Naszym typem są ogromne shopperki o kształcie hobo bags oraz "bagietki" wykonane z patchworku a la skórzanych skrawków w wężowy wzór. Jeśli chcesz zabłysnąć wiedzą o największych trendach tego sezonu - spraw sobie koniecznie model torebki z biżuteryjnym łańcuchem, zamiast rączki.

Buty w kolorze słonego karmelu

W trendach obuwniczych rządzi brąz i retro styl. Słony karmel wygląda obłędnie na supermodnych wysokich, sięgających za kolano muszkieterkach, neomilitarnych chunky boots oraz loardsach ozdobionych złotymi dżetami i sprzączkami. Wszystkie odcienie brązu, w tym słony karmel, tworzą najapetyczniejszy duet ze złotą biżuterią!