Mecz Polska Kolumbia memy

Polska reprezentacja w piłkę nożną niestety nie ma już szansy na wyjście z grupy na Mundialu 2018 w Rosji. Najpierw przegrali z piłkarzami z Senegalu, strzelając jednak honorową bramkę, teraz ponieśli ogromną porażkę w starciu z Kolumbią. Wynik meczu Polska - Kolumbia to 0:3 dla reprezentacji z Ameryki Południowej. Kibice i internauci są załamani stylem gry Polaków pod wodzą Roberta Lewandowskiego, w sieci pojawiło się więc mnóstwo mniej lub bardziej śmiesznych memów.

Z kim jeszcze zagra Polska?

Prawda wygląda tak, że Mistrzowstwa Świata 2018 właściwie dla Polski się skończyły. Przed reprezentacją biało-czerwonych jeszcze tylko popularnie tzw. "mecz o honor" z Japonią, jednak tuż po nim mogą wracać do kraju. Kibice nie zostawiają suchej nitki na trenerze Adamie Nawałce, dostało się też piłkarzom, którzy nie popisali się na murawie m.in. Grosickiemu czy Robertowi Lewandowskiemu.

Następne Mistrzostwa Świata dopiero za cztery lata i wtedy Polska ma kolejną szansę na tytuł. Na razie pozostają nam internetowe memy i nadzieja na kilka honorowych bramek więcej w meczu Polska Japonia.