Filmy na Sylwestra 2020: co oglądać?

Pandemia wymaga od nas wielu wyrzeczeń. Wszyscy spodziewaliśmy się tego, że tegoroczny sylwester nie będzie taki jak inne, ale oficjalne rozporządzenia rządu doszczętnie przypieczętowały nasze domysły. Mimo wszystko, żyjmy myślą, że nie istnieją sytuacje, z których nie ma wyjścia, a słowo „nuda” nigdy nie wkradnie się do naszego życia. I choć nie ma mowy o organizowaniu dużych imprez, stacje telewizyjne i platformy filmowe przygotowały dla nas dobrą alternatywę. Oto ranking najlepszych tytułów na wieczór przełamujący lata.

Filmy na Sylwestra 2020: „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” (Netflix)

To najnowsza produkcja z Julią Wieniawą w roli głównej. Jak wiemy, w sylwestra z definicji może zdarzyć się wszystko – i tego dobrego i tego złego. A co jeśli nad ranem okazuje się, że wszyscy nasi przyjaciele nie żyją? Alkohol, trudne relacje i seks mogą doprowadzić do wielkiej tragedii. Dwóch detektywów stara się ustalić przyczyny śmierci kilkunastu osób zamordowanych w sylwestrową noc. Film miał niedawno swoją premierę na Netflixsie i wywołał nie dala poruszenie. Jeśli jeszcze go nie widzieliście , piloty w dłoń.

Filmy na Sylwestra 2020: „La la Land” (Netflix)

Dla fanów sztuki przez wielkie „S”, proponujemy film pełen muzyki, tańca i miłości. Mia marzy o tym, by zrobić karierę jako aktorka musicalowa, Sebastian to zagorzały jezzowiec. Gdy ich drogi się spotykają, cały świat staje się prawdziwą melodią miłości. Ta specyficzna i trudna relacja zmienia ich życie, ale czy na pewno na lepsze?  

Filmy na Sylwestra 2020: „Listy do M” ( TVN7 godzina 20:00)

Stare polskie przysłowie mówi: „Święta, święta i po świętach” – nie tym razem. Święta trwają tak długo, jak długo z anteny nie zejdą „Listy do M”. Wspaniały film świąteczny, pełen dobrego żartu, miłości i dobroci ( choć nie tak oczywistej). Zapewniamy, że ta polska komedia wprawi was w świetny humor na cały wieczór, a piosenka „What the world needs now” zostanie z wami aż do białego rana.

Filmy na Sylwestra 2020: „Witamy na Hawajach” ( TVP1 godzina 22:00)

Film opowiada o przygodach Briana, specjalisty od broni, który zostaje wysłany na tajną misję. Komedia pełna jest wątków miłosnych i dobrego humoru, a co najważniejsze, główną rolę gra w niej Bradley Cooper – drogie kobiety, to wystarczająco dobry powód, by spędzić z nim odrobinę czasu.

Filmy na Sylwestra 2020: „Pieniądze to nie wszystko” (TVN godzina 22:05)

A dla fanów polskiej klasyki komediowej, proponujemy komedię, która rozśmieszy was do łez. Produkcja przedstawia historię chłopów z dawnego pegeeru, którzy dla okupu porywają znanego biznesmena. Od 2001 roku aż do dziś „Pieniądze to nie wszystko” to jeden z najbardziej lubianych polskich filmów – jeśli jeszcze go nie widzieliście, właśnie nadała się okazja do nadrobienia zaległości.

Zobacz też: Netflix: 10 naszych ulubionych seriali i filmów, które znikną z platformy do końca 2020 roku

Zobacz także:

Filmy na Sylwestra 2020: „Dziennik Bridget Jones”  (Netflix)

Wszystkie kobiety ją kochają! Bridget jest ucieleśnieniem kobiecych wzlotów i upadków, a do tego emanuje energią i komiczną zalotnością. Każda z nas widzi w niej chociaż namiastek siebie, wiemy to z autopsji. Na domowego sylwestra będzie niczym wisienka na torcie! Dobry humor, zwariowane romanse i komiczne przygody młodej redaktorki poprawią nasz humor na cały wieczór.

Filmy na Sylwestra 2020: „(Nie)znajomi” ( vod.pl)

Włoska komedia w polskim wydaniu – bellissimo! Z pozoru komedia, choć okazuje się, że nie zawsze jest tak śmiesznie. Grupa przyjaciół postanawia zagrać w grę. Wszyscy odkładają swoje telefony na stół i decydują się na czytanie na głos każdego smsa, a każdą rozmowę puszczać na głośnomówiącym. Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Warto to sprawdzić.

Filmy na Sylwestra 2020: „ Pulp Fiction” (HBOgo)

A z klasyków jak zawsze najlepiej sprawdzą się filmy Tarrantino. „ Pulp Fiction” to opowieść o gangsterach, którzy dostają zlecenie od wpływowego szefa mafii. Czeka ich wiele niebezpiecznych przygód, ale najniebezpieczniejszą z nich okaże się opieka nad piękną żoną szefa. Czy kultowe słowa bohaterki „I want to dance” staną się dla nas motywacją ruszenia się z kanapy? Oby!

Filmy na Sylwestra 2020: „Carol” (vod.pl)

Namiętne uczucie dwóch kobiet w latach 50. było szokiem dla ich towarzystwa. Jedna bogata, druga biedna, ale miłość, która pomiędzy nimi zakwita zaciera wszystkie różnice. Czas na pierwszy pocałunek zawsze jest dobry, ale pierwszy pocałunek w sylwestrową noc może zmienić bieg historii już na zawsze.

Filmy na Sylwestra 2020: „Nigdy w życiu” ( TVN godzina 20:05)

Tego filmu nie musimy nikomu przedstawiać, kultowa rola Danuty Stenki zachwyciła widzów w całej Polsce. „Nigdy w życiu” jest ekranizacją książki Katarzyny Grocholi w realizacji Ryszarda Zatorskiego. Genialny film o kobiecej determinacji (z namiastką feminizmu), budowaniu pewności siebie po rozstaniu i namiętnej miłości to świetna propozycja dla każdego widza ( nawet dla panów).

Sylwestrowy seans filmowy zapowiada się naprawdę dobrze! Które z propozycji przypadły wam do gustu? My kochamy je wszystkie. 

Zobacz też: Netflix na styczeń 2021: Premiery i nowości na początek nowego roku!