Wypadanie włosów to problem, z którym zmagają się nie tylko mężczyźni. Okazuje się, że kobiety stanowią 40% wszystkich osób cierpiących na ich utratę. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele produktów, które pomagają zatrzymać uciążliwy problem. Jedną z najczęściej wybieranych kuracji, która jest też polecana przez profesjonalistów z branży fryzjerskiej, jest Kerastase Genesis Ampoules Cure Anti-Chute Fortifiantes. Zawiera ona ampułki na wypadanie włosów, które wzmacniają osłabione cebulki, maksymalizują efekt wypełnienia i zagęszczenia włosów.

Skuteczne ampułki na wypadanie włosów: Kerastase Genesis

Ampułki na wypadanie włosów Kerastase zawierają wyciąg z kwiatów szarotki alpejskiej i korzeń imbiru, a ich żelowa formuła pozwala na łatwą aplikację bez rozlewania. Dzięki zawartym składnikom, ampułki skutecznie ograniczają wypadanie włosów w okresach, kiedy występuje ono we wzmożonym stopniu. Wzmacniają mieszki włosowe w skórze głowy, zapewniając przy tym optymalne warunki wzrostu nowym włosom. Formuła łagodzi podrażnienia oraz wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry głowy, dzięki czemu ogranicza uczucie swędzenia. Ampułki są przeznaczone dla osób z włosami suchymi i osłabionymi. Zaleca się stosować je codziennie rano lub przed snem przez około 6 tygodni.

Ampułki na wypadanie włosów Kerastase: opinie

W sieci można znaleźć wiele recenzji napisanych przez internautki, które są zadowolone z działania ampułek:

- Testowałam wiele preparatów na wypadanie włosów, ale ampułki od Kerastase są rewelacyjne! W końcu produkt, który działa - regeneruje włosy od ich nasady, sprawia że są odżywione, mocne i gęste. Nie bez łamią się i nie wypadają tak, jak do tej pory. Wreszcie nie wstydzę się moich włosów i czuję ulgę, że znów mogą być piękne i zdrowe! Naprawdę warto.

- Wybrałam serię Genesis od Kerastase za radą mojego fryzjera. Po 1 miesiącu stosowania mogę powiedzieć, że widzę ogromną różnicę: wypadanie włosów znacznie się zmniejszyło, ale przede wszystkim mam dużo nowych kosmyków. Ampułki są łatwe w aplikacji, mają boski zapach, nie przetłuszczają włosów.

- Mam 35 lat i bardzo cienkie włosy. Już po trzech tygodniach prawie codziennego stosowania zauważam pierwsze efekty - włosy są teraz zdecydowanie mocniejsze.

Internautki polecają również inne produkty z linii Genesis, które możecie sprawdzić poniżej.