Na Instagramie pokazywała NIESAMOWITY brzuch ciążowy. Urodziła trojaczki! Jak teraz wygląda jej ciało po ciąży?

Michelli Meier-Morsi i jej partner mieszkają w Kopenhadze, dziś już z radosną piątką dzieci. Duńska instagramerka cały etap ciąży i oczekiwania na trojaczki relacjonowała w swoich mediach społecznościowych. Robiła to w tak szczery i otwarty sposób, że zyskała sobie ogromną grupę obserwujących i podziwiających jej radość oczekiwań oraz nadludzką siłę. Nie bez wpływu był też naprawdę unikatowy brzuch ciążowy Michelli, z którego sama właścicielka robiła żarty. 

Trzeba przyznać, że przyszła mama wyglądała naprawdę niesamowicie! Pierwsze, co przychodzi nam na myśl widząc takie obrazki, to jaką nasze ciała mają moc! 

Jak wygląda ciało instagramerki, która urodziła trojaczki?

Nie wiemy jak ona to robi, ale mimo opieki nad wymagającą gromadką dzieci, Michella Meier-Morsi znajduje też czas na to, by pokazywać w social mediach, jak naprawdę wygląda rzeczywistość mam na całym świecie. Na szczęście Dunka może liczyć na pomoc córeczek i partnera, z którym dzieli wszystkie obowiązki. 

Instagramerka często porusza też tematy tabu, takie jak ciało po porodzie i jego dotkliwe efekty, zwłaszcza po urodzeniu trojaczków, a wcześniej bliźniaczek. Takie głosy w społeczności mam powinny pojawiać się częściej niż nierealne, utopijne obrazki wyidealizowanego macierzyństwa i połogu.

Mam zaparcia, infekcje dróg moczowych, bóle pleców i brzucha. Sutki czują się jak dwa siniaki, tak jak moja szyja i ramiona są kompletnie zmiażdżone, gdy próbuję nakłonić trzech chłopców do karmienia piersią.