Krystyna Janda krytykuje polskich kibiców

Już jutro polska reprezentacja zagra swój pierwszy mecz na tegorocznych mistrzostwach świata. Podopieczni Adama Nawałki zmierzą się z Senegalem. Nic dziwnego, że mundialowe emocje sięgają zenitu. Temat piłki nożnej pojawił się też w programie Marcina Mellera „Drugie śniadanie mistrzów” na antenie TVN24. Gospodarz rozmawiał ze swoimi gośćmi (m.in. z Krystyną Jandą) właśnie o mundialu. 65-letnia aktorka przyznała, że nie ekscytuje się piłką nożną i skrytykowała postawę polskich kibiców.

Krystyna Janda o polskich kibicach: "mania wielkości"

– Mamy absolutną świadomość, jaką piłka nożna ma siłę i jaki ma wpływ na narody i społeczeństwa. (...) Jednak Polscy kibice przy byle sukcesie dostają zupełnie irracjonalnego obłędu i manię wielkości, ja nie mogę tego słuchać – powiedziała aktorka na antenie TVN24. – Zwycięstwo jest dla mądrych, gdybyśmy zwyciężyli, to nie dałoby się wytrzymać już dalej w tej euforii zwycięstwa.

Wypowiedź Krystyny Jandy raczej nie spodoba się polskim kibicom, którzy na udział Biało-Czerownych w mundialu czekali od lat. A Wy co sądzicie o jej komentarzu? Zgadzacie się z opinią Jandy o polskich kibicach?