Monika Richardson udzieliła magazynowi "Twoje Imperium" wywiadu, w którym podsumowała mijający rok. Poruszyła w nim między innymi temat swojego małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim oraz relacji z nowym partnerem, Konradem Wojterkowskim. Dziennikarka w ostrych słowach podsumowała byłego partnera. U mojego wkrótce już byłego męża mechanizm wyparcia zawsze działał be zarzutu. Jestem pewna, że jeszcze nieraz usłyszę, że byłam nieznośna i zła - powiedziała na łamach magazynu. Richardson opisała także stosunki Zamachowskiego z jej dziećmi, Tomaszem i Zofią. Zrobiło się naprawdę nieprzyjemnie...

Monika Richardson podsumowała małżeństwo z Zamachowskim

Monika Richardson w marcu tego roku rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim. Od tego czasu kilkukrotnie komentowała rozstanie. Wyznała między innymi, że były partner nadużywał alkoholu i w czasie trwania związku miał romans z pewną aktorką.

Teraz na łamach "Twojego Imperium" Monika Richardson odniosła się natomiast do tego, że partner ograniczał ją i zdecydowanie dominował w ich relacji:

Paradoksalnie zakończenie małżeństwa wyzwoliło we mnie pokłady decyzyjności i kreatywności, jakich nie miałam przez ostatnie dziesięć lat. Przypuszczalnie dlatego, że w związku grałam drugie skrzypce – przyznała Richardson.

Dziennikarka powiedziała również, że bardzo kochała Zamachowskiego, przez co zdecydowała się wybaczyć mu zdradę. Dziś jest jednak pewna, że były partner nie miał wyrzutów sumienia, a teraz, mimo upływu czasu, wciąż będzie żywił do niej urazę:

Bardzo go kochałam i wielkodusznie postanowiłam wybaczyć mu zdradę [...] Mężczyźni rzadko umieją przepraszać. Może boją się żyć z poczuciem winy, że nawalili? U mojego wkrótce już byłego męża mechanizm wyparcia zawsze działał be zarzutu. Jestem pewna, że jeszcze nieraz usłyszę, że byłam nieznośna i zła.

Richardson wróciła również do tematu napiętych relacji jego dzieci z poprzedniego związku z nią i jej dzieci z nim. Jak okazuje, żadna ze stron nie była do siebie pozytywnie nastawiona:

Z dziećmi Zbyszka nie zagrało, a on sam nie znosił obecności moich dzieci [...] Wydawało mi się, że mając czwórkę dzieci, będzie wiedział, co to znaczy: dzieci w domu. Niestety, nie wiedział. A Tomek i Zosia przeszli traumę – dodała.

Monika Richardson o związku z Konradem Wojterkowskim

Formalnie Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wciąż są małżeństwem. Oboje są już w nowych związkach. Dziennikarka przyznała, że choć jest szczęśliwa, nie pragnie kolejnego małżeństwa:

Nie spieszę się do czwartego małżeństwa. Chyba że kolega Zamachowski będzie miał ochotę wziąć ślub. Wtedy spotkamy się w sądzie – zapowiedziała na łamach "Twojego Imperium" Monika Richardson.

Według relacji dziennikarki, Konrad Wojterkowski jest mężczyzną, z którym zdecydowanie łatwiej jej się dogadać niż z byłymi partnerami:

Zobacz także:

Jest do bólu uczciwy, lojalny i otwarcie komunikuje problemy. Z nim nie ma tematów tabu ani żadnych trudnych kwestii, które w innych związkach zamiotłoby się pod dywan. Konrad nie jest śliwką fałszywką, czego nie mogę powiedzieć o niektórych moich mężach – podkreśliła.

Najnowsze zdjęcia Moniki Richarson z partnerem, Konradem Wojterkowskim znajdziecie w naszej galerii.