Monika Mrozowska o wakacjach z rodziną nad polskim morzem: "Ta podróż...to jakaś totalna katastrofa"

Monika Mrozowska to jedna z ulubionych polskich gwiazd, mimo iż serial "Rodzina zastępcza", za rolę, w którym pokochali ją Polacy ma już ponad 2 dekady. Od tego czasu Monika rozwinęła swoją karierę w stronę social mediów i stała się nie tylko influencerką, chętnie dzielącą się swoim ogromnym doświadczeniem kulinarnym, ale też parentingowym. 41-letnia Monika Mrozowska w tym roku została po raz czwarty mamą. Wakacje z taką gromadką, to już nie lada wyzwanie. Gwiazda wie, coś o tym, bo właśnie wybrała się na wakacje nad polskie morze z dziećmi i znajomymi. 

Monika Mrozowska chyba zapomniała, że zanim rzucimy swój tęskny wzrok w rajski, kojący widok bałtyckich fal i zatopimy w bitej śmietanie gofra z owocami, czeka nas najpierw droga przez kręgi piekielne - trasa, która może trwać 5h, ale może też... 8. Mrozowska nie wspomina dobrze podróży nad morze.

"Ta podróż nad polskie morze to… jakaś totalna katastrofa. Miało być 5 h, a wyszło prawie… 8 … Przysięgam, że jak na A1 zaczął mi się wydłużać na Google Maps czas dotarcia do celu, to… miałam ochotę zawrócić do Warszawy. Ale… gdy już dojechałam na miejsce, gdy rozpakowałam samochód, zjadłam kolacjęa przede wszystkim, gdy zamoczyłam nogi w chłodnym Bałtyku, to… postanowiłam, że do powrotu muszę się po prostu lepiej przygotować, a przez najbliższy tydzień W OGÓLE O NIM NIE MYŚLEĆ. To będzie aktywny urlop z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Łącznie… ponad 20 osób… Prognoza pogody? Rokowania równie słabe, jak nasza trasa dojazdowa."

Mamy jednak przeczucie, że Monika Mrozowska, która uwielbia spędzać czas na łonie natury, m.in. w swoim letniskowym domku, już docenia czas spędzony z rodziną i jedyne w swoim rodzaju bałtyckie plaże, w myśl zasady "na dobre rzeczy warto poczekać". 

"Na szczęście Bałtyk wynagradza wszystko. Letni wiatr, zachód słońca, wieczór na plaży i już się zapomina o godzinach w aucie. Dobrego czasu nad morzem życzę", pocieszają obserwatorzy gwiazdy.