Monika Mrozowska gościła niedawno w programie Agnieszki Hyży "Lovi Cafe". W rozmowie z dziennikarką szczerze opowiedziała o tym, jakie ma relacje z ojcami swoich dzieci. Przyznała, że choć nie zawsze jest kolorowo, zawsze stara się dążyć do porozumienia.

Monika Mrozowska szczerze o tym, jakie ma relacje z ojcami swoich dzieci

Monika Mrozowska jest mamą Karoliny i Jadwigi, których ojcem jest bloger Maciej Szaciłło. Byli partnerzy utrzymują przyjacielskie relacje, o czym chętnie opowiadają w wywiadach. Jak się okazuje, nie zawsze były tak wzorowe.

Muszę powiedzieć, że z moim jedynym mężem mamy w tej chwili bardzo dobre relacje. Mam wrażenie, że docieraliśmy się przez dziesięć lat. Przeżywaliśmy góry i dołki, a gdy wydawało się, że między nami jest lepiej, to zaraz przychodził kryzys. Teraz mam poczucie, że to wszystko znowu się poukładało - wyznała Monika Mrozowska Agnieszce Hyży,

Influencerka i autorka książek kulinarnych ma również dwóch synów - Józefa i Lucjana. Ojcem starszego jest operator filmowy Sebastian Jaworski. Ich związek był bardzo krótki. Rozpadł się, kiedy chłopiec miał zaledwie kilka miesięcy. Byli partnerzy, choć czasami mają różne zdania, zawsze stawiają na dobro ich wspólnego dziecka.

Jeśli chodzi o tatę Józia, to mam wrażenie, że sytuacja także jest pod kontrolą. Mamy kilka tematów, nad którymi pracujemy, ale wydaje mi się, że oboje wiemy, iż za każdym razem najważniejsze jest dziecko. Więc dopóki się dogadujemy i wiemy, że gramy do jednej bramki, to wierzę, że finał będzie pozytywny - przyznała influencerka.

Temat ojca młodszego syna Moniki Mrozowskiej, którym jest Maciej Auguścik Lipka nie został poruszony.

Jednocześnie mama Karoliny, Jadwigi, Józefa i Lucjana zaznaczyła, że szczęście dzieci zależne jest od wspólnej pracy, co jej zdaniem jest najtrudniejsze zaraz po podjęciu decyzji o rozstaniu.

Mamy takie poczucie, że im więcej rzeczy będziemy robić oddzielnie, ale jednak wspólnie, to tym większe korzyści z tego wyciągniemy - podkreśliła.

Rodzinne zdjęcia Moniki Mrozowskiej znajdziecie w galerii pod artykułem.

CZYTAJ TAKŻE: