Monika Jaruzelska prosi o wsparcie finansowe!

Córka generała Wojciecha Jaruzelskiego jest niezwykle zaangażowana w rozwój swojego projektu! Monika Jaruzelska od dłuższego czasu prowadzi cykl rozmów z ludźmi mediów, nauki i polityki na swoim kanale na platformie YouTube. Kanał publicystki cieszy się dużą popularnością i zgromadził już rzeszę wiernych fanów. Z tego powodu Monika Jaruzelska zdecydowała się poprosić widzów o pomoc finansową. Dziennikarka zorganizowała zbiórkę internetową, tak aby każdy kto ma ochotę, mógł ją wesprzeć i przelać dowolną kwotę pieniężną za pomocą serwisu Patronite. O całej akcji poinformowała internautów na swoim profilu na Facebooku. Na co Monika Jaruzelska zbiera fundusze?

 

Zobacz też: Monika Jaruzelska porównała przemówienie Kaczyńskiego do wystąpienia jej ojca: "Ku przestrodze"

Monika Jaruzelska. Jaki jest cel zbiórki?

Zarówno w opisie zbiórki, jak i na profilu publicystki na Facebooku, Monika Jaruzelska informuje, dlaczego zdecydowała się wyjść z tą inicjatywą i prosić fanów o pomoc. Powodem ma być chęć rozwoju kanału, który nie będzie możliwy bez zakupu odpowiedniego sprzętu. Kanał dziennikarki działa bardzo dobrze i ma wielu zwolenników, dlatego jego autorka chce jeszcze bardziej udoskonalić przekazywane widzom treści.

- Mam nadzieję, że nasz program stanie się wzorem dla innych publicystów. Będzie opiniotwórczy i cytowany. Pozostańmy w niszy niezależnej od mainstreamu. Docelowo chciałabym, aby nasz program miał od 6 do 8 odcinków w miesiącu. Planuję też emisje niektórych z nich "na żywo". Taki plan wymaga jednak całkowitego poświęcenia się realizacji projektu, zarówno czasowego jak i finansowego. Wraz z moim zespołem, będziemy mogli stopniowo udoskonalać stronę techniczną przez m.in. adaptację akustyczną wnętrza, zakup niezbędnego sprzętu i oprogramowania – zdradza swoje plany Monika Jaruzelska

W ramach podziękowań za wsparcie finansowe osoby, które będą regularnie przelewać pieniądze na rozwój projektu publicystki, otrzymają dostęp do treści premium, które nie będą udostępniane pozostałym użytkownikom. Pozostaje nam tylko życzyć Monice Jaruzelskiej powodzenia w realizacji swoich planów i szczęścia w osiąganiu zamierzonych celów!

Zobacz też: „Protest song” Anity Lipnickiej, czyli odpowiedź kobiet na wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji